Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 7 nov. 2016 și 14 aug. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 101 atribuiri.
Reparatia Corn
Reparatia Oboi
Reparatia Fagot
Reparatia corn englez
Reparatia Oboi
Reparatia Oboi
Instrumente muzicale
Comuna Bervni dorește să achiziționeze instrumente muzicale
Reparatia instrumente muzicale
Instrumente de suflat
Reparatia Tuba
Reparatia instrumente muzicale
Set instrumente de suflat
Instrumente pentru Fanfara
Clarinette Buffet Crampon Model Bohm
Set percutie si stativ
Reparatia instrumente muzicale
Reparatia Clarinett
Instrumente de suflat pentru căminul cultural
Instrumente pentru Fanfara
Tuba Ta Yamaha
Reparatia instrumente de suflat
Reparatia Harpa
Reparatia Clarinet Mibemol
Reparatia flaut
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 23 oct. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/34506011
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
193.520 RON
Profit net
14.794 RON
Capitaluri proprii
104.273 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 249.779 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|
Comparație cu 613 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Cifră de afaceri | 85.772 RON | 173.104 RON | 132.005 RON | 176.108 RON | 345.460 RON | 241.079 RON | 297.996 RON | 255.969 RON | 186.448 RON | 172.635 RON | 193.520 RON |
|---|
| Profit net | 39.842 RON | 64.264 RON | 42.002 RON | 76.083 RON | 132.377 RON | 43.722 RON | 59.901 RON | 52.269 RON | 8.707 RON | 21.227 RON | 14.794 RON |
|---|
| Total active | 41.151 RON | 97.003 RON | 140.451 RON | 210.527 RON | 334.338 RON | 371.481 RON | 421.476 RON | 227.723 RON | 230.768 RON | 179.329 RON | 118.005 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 66.563 RON | 48.813 RON | 33.775 RON | 14.475 RON | — |
|---|
| Active circulante | 41.151 RON | 97.003 RON | 140.451 RON | 210.527 RON | 334.338 RON | 371.481 RON | 354.913 RON | 178.910 RON | 196.993 RON | 164.854 RON | 118.005 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 40.042 RON | 84.306 RON | 126.308 RON | 202.391 RON | 324.242 RON | 357.438 RON | 417.339 RON | 221.187 RON | 219.025 RON | 175.035 RON | 104.273 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.109 RON | 12.697 RON | 14.143 RON | 8.136 RON | 10.096 RON | 14.043 RON | 4.137 RON | 6.536 RON | 11.743 RON | 4.294 RON | 13.732 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|