Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/27661489
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SZABO NORBERT ROLLAND
Prin: SZABO NORBERT ROLLAND
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
311.997 RON
Profit net
77.987 RON
Capitaluri proprii
75.550 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 171.385 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.946 RON | 206.465 RON | 440.261 RON | 690.140 RON | 864.013 RON | 248.190 RON | 152.229 RON | 114.808 RON | 65.241 RON | 3.623 RON | 67.225 RON | 101.370 RON | 268.610 RON | 273.363 RON | 283.612 RON | 311.997 RON |
| Profit net | -3.478 RON | 5.787 RON | 135 RON | 5.929 RON | 38.764 RON | -4.124 RON | -32.883 RON | -88.595 RON | -115.251 RON | -70.594 RON | -50.203 RON | 5.023 RON |
Comparație cu 611 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 153.452 RON |
| 139.858 RON |
| 109.405 RON |
| 77.987 RON |
| Total active | 50.434 RON | 119.541 RON | 120.445 RON | 187.685 RON | 295.282 RON | 81.133 RON | 72.109 RON | 71.412 RON | 57.433 RON | 53.291 RON | 103.353 RON | 79.284 RON | 62.726 RON | 71.579 RON | 273.486 RON | 245.202 RON |
|---|
| Active imobilizate | 819 RON | 34.931 RON | 39.909 RON | 24.468 RON | 9.847 RON | 417 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 49.615 RON | 84.610 RON | 80.536 RON | 163.217 RON | 285.435 RON | 80.716 RON | 72.109 RON | 71.412 RON | 57.433 RON | 53.291 RON | 103.353 RON | 79.284 RON | 62.726 RON | 71.579 RON | 273.486 RON | 245.202 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 522 RON | 6.309 RON | 6.444 RON | 12.433 RON | 51.197 RON | 46.915 RON | 14.032 RON | -74.563 RON | -186.584 RON | -257.178 RON | -307.381 RON | -302.358 RON | 1.094 RON | -12.898 RON | 96.507 RON | 75.550 RON |
|---|
| Datorii totale | 49.912 RON | 113.232 RON | 101.722 RON | 167.057 RON | 243.735 RON | 34.218 RON | 58.077 RON | 145.975 RON | 244.017 RON | 310.469 RON | 410.734 RON | 381.642 RON | 61.632 RON | 84.477 RON | 179.466 RON | 172.139 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 3 | 3 | 4 | — | 3 | 4 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|