Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18842320
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
800.769 RON
Profit net
58.720 RON
Capitaluri proprii
270.748 RON
Număr mediu salariați
8
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 645.029 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 426.622 RON | 375.609 RON | 249.367 RON | 279.032 RON | 389.516 RON | 470.968 RON | 483.468 RON | 451.667 RON | 364.706 RON | 393.866 RON | 393.193 RON | 375.630 RON | 467.479 RON | 565.046 RON | 565.982 RON | 719.212 RON | 800.769 RON |
| Profit net | 45.762 RON | 21.384 RON | 14.230 RON | 16.334 RON | 7.303 RON | 16.775 RON | 25.368 RON | 16.621 RON | 11.788 RON | 24.692 RON | 24.707 RON | 17.502 RON |
Comparație cu 248 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 29% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 28.081 RON |
| 34.492 RON |
| 33.742 RON |
| 50.534 RON |
| 58.720 RON |
| Total active | 204.799 RON | 212.362 RON | 138.525 RON | 166.699 RON | 189.047 RON | 227.554 RON | 230.543 RON | 231.615 RON | 118.582 RON | 75.301 RON | 102.081 RON | 115.873 RON | 143.199 RON | 224.845 RON | 236.432 RON | 295.579 RON | 342.235 RON |
|---|
| Active circulante | 204.799 RON | 212.362 RON | 138.525 RON | 166.699 RON | 189.047 RON | 227.554 RON | 230.543 RON | 231.615 RON | 118.582 RON | 75.301 RON | 102.081 RON | 115.873 RON | 143.199 RON | 224.845 RON | 236.432 RON | 295.579 RON | 342.235 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 81.638 RON | 103.022 RON | 117.252 RON | 133.586 RON | 140.889 RON | 19.173 RON | 44.541 RON | 61.162 RON | 71.551 RON | 25.692 RON | 50.409 RON | 67.911 RON | 95.992 RON | 130.550 RON | 164.292 RON | 214.826 RON | 270.748 RON |
|---|
| Datorii totale | 123.161 RON | 109.340 RON | 21.273 RON | 33.113 RON | 48.158 RON | 208.381 RON | 186.002 RON | 170.453 RON | 47.031 RON | 49.609 RON | 51.672 RON | 47.962 RON | 47.207 RON | 73.725 RON | 64.440 RON | 73.053 RON | 58.358 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 17 | 10 | 8 | 10 | 17 | 19 | 18 | 16 | 11 | 11 | 11 | 6 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
|---|