Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/21474805
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
792.691 RON
Profit net
57.149 RON
Capitaluri proprii
424.949 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 929.864 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.132.218 RON | 259.206 RON | 462.097 RON | 529.839 RON | 453.226 RON | 520.968 RON | 611.694 RON | 630.833 RON | 693.277 RON | 851.849 RON | 760.504 RON | 932.689 RON | 1.078.319 RON | 1.191.513 RON | 710.554 RON | 689.717 RON | 792.691 RON |
| Profit net | 77.198 RON | 25.428 RON | 25.841 RON | 30.702 RON | 8.929 RON | 18.496 RON | 32.223 RON | 22.269 RON | 20.850 RON | 47.766 RON | 47.640 RON | 57.086 RON |
Comparație cu 248 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 68.166 RON |
| 57.527 RON |
| 41.943 RON |
| 47.058 RON |
| 57.149 RON |
| Total active | 209.988 RON | 158.846 RON | 199.605 RON | 234.019 RON | 234.452 RON | 277.348 RON | 311.198 RON | 322.301 RON | 166.347 RON | 133.930 RON | 163.419 RON | 236.366 RON | 326.185 RON | 399.523 RON | 377.280 RON | 436.949 RON | 493.791 RON |
|---|
| Active circulante | 209.988 RON | 158.846 RON | 199.605 RON | 234.019 RON | 234.452 RON | 277.348 RON | 311.198 RON | 322.301 RON | 166.347 RON | 133.930 RON | 163.419 RON | 236.366 RON | 326.185 RON | 399.523 RON | 377.280 RON | 436.949 RON | 493.791 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 106.621 RON | 132.050 RON | 157.892 RON | 188.594 RON | 197.523 RON | 21.461 RON | 53.684 RON | 75.953 RON | 94.838 RON | 48.766 RON | 96.416 RON | 153.503 RON | 223.053 RON | 280.580 RON | 322.523 RON | 369.580 RON | 424.949 RON |
|---|
| Datorii totale | 103.367 RON | 26.796 RON | 41.713 RON | 45.425 RON | 36.929 RON | 255.887 RON | 257.514 RON | 246.348 RON | 71.509 RON | 85.164 RON | 67.003 RON | 82.863 RON | 103.132 RON | 105.852 RON | 54.757 RON | 67.369 RON | 62.209 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 9 | 5 | 19 | 19 | 16 | 17 | 19 | 17 | 17 | 19 | 19 | 17 | 17 | 17 | 11 | 7 | 7 |
|---|