Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26598391
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
684.358 RON
Profit net
49.984 RON
Capitaluri proprii
317.907 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 724.750 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 401.885 RON | 432.258 RON | 483.065 RON | 473.387 RON | 507.258 RON | 418.952 RON | 490.000 RON | 484.874 RON | 332.605 RON | 406.974 RON | 643.950 RON | 856.218 RON | 915.837 RON | 565.986 RON | 600.761 RON | 684.358 RON |
| Profit net | 21.546 RON | 25.576 RON | 29.708 RON | 8.969 RON | 17.494 RON | 22.169 RON | 17.589 RON | 17.584 RON | 28.033 RON | 22.413 RON | 34.844 RON | 54.027 RON | 53.514 RON | 35.358 RON | 43.499 RON |
Comparație cu 248 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 49.984 RON |
| Total active | 130.534 RON | 100.428 RON | 116.503 RON | 129.062 RON | 160.336 RON | 159.151 RON | 208.482 RON | 106.135 RON | 54.688 RON | 116.474 RON | 170.858 RON | 219.051 RON | 313.454 RON | 288.329 RON | 343.316 RON | 385.568 RON |
|---|
| Active circulante | 130.534 RON | 100.428 RON | 116.503 RON | 129.062 RON | 160.336 RON | 159.151 RON | 208.482 RON | 106.135 RON | 54.688 RON | 116.474 RON | 170.858 RON | 219.051 RON | 313.454 RON | 288.329 RON | 343.316 RON | 385.568 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 22.546 RON | 48.122 RON | 77.830 RON | 86.799 RON | 19.352 RON | 41.521 RON | 59.110 RON | 75.835 RON | 29.033 RON | 51.456 RON | 86.300 RON | 140.327 RON | 193.841 RON | 229.199 RON | 272.698 RON | 317.907 RON |
|---|
| Datorii totale | 107.988 RON | 52.306 RON | 38.673 RON | 42.263 RON | 140.984 RON | 117.630 RON | 149.372 RON | 30.300 RON | 25.655 RON | 65.018 RON | 84.558 RON | 78.724 RON | 84.505 RON | 48.775 RON | 60.263 RON | 49.828 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 20 | 15 | 18 | 20 | 17 | 13 | 16 | 14 | 11 | 11 | 15 | 16 | 15 | 9 | 7 | 7 |
|---|