Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/36744451
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: URSAN IRINA-MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
107.936 RON
Profit net
20.229 RON
Capitaluri proprii
155.245 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 164.406 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 212.193 RON | 294.750 RON | 296.344 RON | 161.899 RON | 115.506 RON | 280.850 RON | 149.747 RON | 297.559 RON | 107.936 RON |
| Profit net | -4.444 RON | 156.224 RON | 188.054 RON | 189.188 RON | 102.448 RON | 72.056 RON | 233.833 RON | 4.585 RON | 145.649 RON | 20.229 RON |
| Total active | 1.283 RON | 185.946 RON | 284.021 RON | 200.151 RON | 116.258 RON | 138.071 RON | 248.724 RON | 100.185 RON | 300.585 RON | 326.133 RON |
| Active imobilizate | 526 RON | — |
Comparație cu 467 firme din județul Galaţi care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| — |
| 138 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Active circulante | 757 RON | 185.946 RON | 284.021 RON | 200.013 RON | 116.258 RON | 138.071 RON | 248.724 RON | 100.185 RON | 300.585 RON | 326.133 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.244 RON | 151.980 RON | 188.294 RON | 189.428 RON | 102.688 RON | 108.956 RON | 234.083 RON | 74.494 RON | 146.521 RON | 155.245 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.527 RON | 33.966 RON | 95.727 RON | 10.723 RON | 13.570 RON | 29.115 RON | 14.641 RON | 34.191 RON | 10.512 RON | 27.336 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|