Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 21 apr. 2017 și 23 dec. 2020.
Se afișează cele mai recente 25 din 34 atribuiri.
Pachet accesorii si lubrefianti
Pachet accesorii si lubrefianti
Baterie auto 12x100 Cyclon
Pachet accesorii si lubrefianti
Ulei Lubrifin H46 A (20L)
Pachet siguranta auto
Anvelopa Vredestein Quatrac 5
Pachet siguranta auto
Acumulator Rombat 100 Ah
Anvelopa 195/75R16C Petlas Full Grip PT935
Anvelopa Petlas Full Grip PT935
Pachet motounealta
Pachet revizie buldo JCB
PACHET ACCESORII AUTO
Pachet reparatie
Pila rotunda 5.5 mm
Antigel concentrat tip G Roz 0.9l
Lant drujba 68
Anvelopa Pirelli Winter Sottozero 3KS MS
Baterie auto 12x100 Cyclon
Anvelopa 195/75/R16C 107/105R EUROVAN A/S 365 8PR MS General Tire
Unsoare Total LiCa2 (1kg)
Valvolina 1L
Lant 68
Sina ghidaj O 45cm (18 ) 3/8 1.5mm ProLite
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/10220542
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BABĂTĂ VASILE
Prin: BABĂTĂ VASILE
Prin: BABĂTĂ VASILE
Prin: BABĂTĂ VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
747.579 RON
Profit net
46.391 RON
Capitaluri proprii
157.309 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.038.729 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 2.864.933 RON | 2.653.804 RON | 2.386.978 RON | 1.717.184 RON | 1.417.699 RON | 1.807.685 RON | 1.479.005 RON | 1.656.617 RON | 1.599.403 RON | 1.920.019 RON | 1.743.020 RON | 1.609.671 RON | 1.841.842 RON | 1.766.550 RON | 1.392.630 RON | 1.050.087 RON | 747.579 RON |
| Profit net | 39.637 RON | 43.024 RON | 40.641 RON | 2.798 RON | 11.179 RON | 20.180 RON | -55.732 RON | 973 RON | 485 RON | 1.583 RON | 11.239 RON | -62.386 RON |
Comparație cu 296 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.518 RON |
| 11.508 RON |
| 40.432 RON |
| 52.636 RON |
| 46.391 RON |
| Total active | 1.139.908 RON | 987.706 RON | 1.214.951 RON | 1.063.455 RON | 1.015.370 RON | 1.004.759 RON | 853.593 RON | 545.373 RON | 875.291 RON | 843.463 RON | 899.233 RON | 845.010 RON | 845.850 RON | 1.083.101 RON | 596.541 RON | 515.973 RON | 498.462 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 2.533 RON | 1.552 RON |
|---|
| Active circulante | 1.139.908 RON | 987.706 RON | 1.214.951 RON | 1.063.455 RON | 1.015.370 RON | 1.004.759 RON | 853.593 RON | 545.373 RON | 875.291 RON | 843.463 RON | 899.233 RON | 845.010 RON | 845.850 RON | 1.083.101 RON | 596.541 RON | 513.440 RON | 496.910 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 532.282 RON | 575.306 RON | 605.506 RON | 597.863 RON | 609.034 RON | 629.214 RON | 522.060 RON | 523.033 RON | 523.518 RON | 525.101 RON | 536.341 RON | 473.955 RON | 476.473 RON | 487.980 RON | 115.397 RON | 173.897 RON | 157.309 RON |
|---|
| Datorii totale | 607.869 RON | 412.643 RON | 609.445 RON | 465.592 RON | 406.336 RON | 375.545 RON | 331.533 RON | 22.340 RON | 351.773 RON | 318.362 RON | 362.892 RON | 371.055 RON | 369.377 RON | 595.121 RON | 481.144 RON | 342.076 RON | 341.153 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 12 | 9 | 8 | — | 7 | 7 | 4 | 4 | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 |
|---|