Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1088370
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: STAMBIRT RADU-DAN
Prin: DAN ŞTEFAN
Prin: DAN ŞTEFAN
Prin: DAN ŞTEFAN
Prin: DAN ŞTEFAN
Prin: DAN ŞTEFAN
Prin: DAN ŞTEFAN
Prin: DAN ŞTEFAN
Prin: DAN ŞTEFAN
Prin: STAMBIRT RADU-DAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
34.682 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-16.885 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 39.664 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 701 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 34.004 RON | 34.682 RON | — | — | — | — | — | — |
| Profit net | -3.237 RON | -1.897 RON | -193 RON | 419 RON | -2.751 RON | -229 RON | -60 RON | -1.578 RON | -60 RON | 20.803 RON | 12.640 RON | -66 RON |
Comparație cu 1465 firme din județul Braşov care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2019.
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 0 RON |
| Total active | 39.573 RON | 35.628 RON | 34.075 RON | 30.645 RON | 25.727 RON | 25.498 RON | 25.438 RON | 25.204 RON | 25.144 RON | 54.631 RON | 20.067 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 39.573 RON | 35.628 RON | 34.075 RON | 30.645 RON | 25.727 RON | 25.498 RON | 25.438 RON | 25.204 RON | 25.144 RON | 54.631 RON | 20.067 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | — | — |
|---|
| Capitaluri proprii | -348.317 RON | -350.214 RON | -350.408 RON | -349.988 RON | -352.739 RON | -352.968 RON | -353.028 RON | -354.596 RON | -354.656 RON | -333.853 RON | -321.213 RON | -321.279 RON | -321.279 RON | -321.279 RON | -321.279 RON | -16.885 RON | -16.885 RON |
|---|
| Datorii totale | 390.915 RON | 385.856 RON | 384.497 RON | 380.647 RON | 378.480 RON | 378.480 RON | 378.480 RON | 379.814 RON | 379.814 RON | 120.611 RON | 341.280 RON | 341.279 RON | 341.279 RON | 341.279 RON | 341.279 RON | 16.885 RON | 16.885 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
|---|