Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/11244957
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: LUPU MARIOARA
Prin: LUPU MARIOARA
Prin: LUPU MARIOARA
Prin: LUPU MARIOARA
Prin: LUPU MARIN
Prin: LUPU MARIN
Prin: LUPU MARIN
Prin: LUPU MARIN
Prin: LUPU MARIN
Prin: LUPU MARIN
Prin: LUPU MARIN
Prin: LUPU MARIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
16.541 RON
Profit net
-3.189 RON
Capitaluri proprii
500 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 48.417 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 51.541 RON | 54.949 RON | 51.423 RON | 58.025 RON | 51.745 RON | 59.126 RON | 80.984 RON | 74.680 RON | 65.779 RON | 54.568 RON | 46.379 RON | 16.541 RON | — | — |
| Profit net | 379 RON | 497 RON | 3.155 RON | 3.222 RON | 717 RON | 292 RON | 14.460 RON | 9.384 RON | 7.805 RON | 5.523 RON | -1.228 RON | -7.038 RON | -18.417 RON | -3.189 RON |
| Total active | 26.898 RON | 22.549 RON |
Comparație cu 1209 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2020.
Peste 12% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 23.136 RON |
| 26.696 RON |
| 27.405 RON |
| 29.510 RON |
| 44.354 RON |
| 46.965 RON |
| 54.456 RON |
| 59.856 RON |
| 58.486 RON |
| 51.195 RON |
| 32.610 RON |
| 1.939 RON |
| Active circulante | 26.898 RON | 22.549 RON | 23.136 RON | 26.696 RON | 27.405 RON | 29.510 RON | 44.354 RON | 46.965 RON | 54.456 RON | 59.856 RON | 58.486 RON | 51.195 RON | 32.610 RON | 1.939 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 19.097 RON | 19.594 RON | 22.749 RON | 25.971 RON | 26.688 RON | 26.980 RON | 41.440 RON | 45.824 RON | 53.629 RON | 59.152 RON | 57.923 RON | 50.885 RON | 32.467 RON | 500 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.601 RON | 2.955 RON | 387 RON | 725 RON | 717 RON | 2.530 RON | 2.914 RON | 1.141 RON | 827 RON | 704 RON | 563 RON | 310 RON | 143 RON | 1.439 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|