Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1129152
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NĂSTASE FLORIN-STELIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
380.256 RON
Profit net
-9.699 RON
Capitaluri proprii
2.446 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 323.836 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 15.320 RON | 23.222 RON | 22.515 RON | 27.394 RON | 27.433 RON | 46.431 RON | 111.386 RON | 161.767 RON | 156.817 RON | 274.378 RON | 226.812 RON | 235.327 RON | 380.256 RON |
| Profit net | -6.224 RON | 4.493 RON | -634 RON | 8.619 RON | 5.918 RON | 541 RON | 5.837 RON | 31.680 RON | 10.193 RON | 38.322 RON | 2.847 RON | -2.017 RON | -9.699 RON |
| Total active | 2.386 RON | 2.694 RON | 4.000 RON | 3.047 RON |
Comparație cu 133 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2022.
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 8.975 RON |
| 10.024 RON |
| 26.624 RON |
| 59.043 RON |
| 88.192 RON |
| 111.144 RON |
| 120.659 RON |
| 91.963 RON |
| 9.662 RON |
| Active circulante | 2.386 RON | 2.694 RON | 4.000 RON | 3.047 RON | 8.975 RON | 10.024 RON | 26.624 RON | 59.043 RON | 88.192 RON | 111.144 RON | 120.659 RON | 91.963 RON | 9.662 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -11.801 RON | -6.161 RON | -6.795 RON | 1.824 RON | 7.742 RON | 8.283 RON | 14.120 RON | 45.800 RON | 55.993 RON | 94.316 RON | 71.162 RON | 42.145 RON | 2.446 RON |
|---|
| Datorii totale | 14.187 RON | 8.855 RON | 10.795 RON | 1.223 RON | 1.233 RON | 1.741 RON | 12.504 RON | 13.243 RON | 32.199 RON | 16.828 RON | 49.497 RON | 49.818 RON | 7.216 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|