Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 ian. 2016 și 16 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 2.248 atribuiri.
PACHET CONSUMABILE DE LABORATOR
PACHET CONSUMABILE DE LABORATOR - VACUTAINERE
CUTII FUND +CAPAC
STICLA PET CU CAPAC 5L
CUTII CARTON CU CAPAC
PACHET CONSUMABILE DE LABORATOR
STICLE BRUNE SI CAPACE
STICLA PET CU CAPAC 5L
CUTII FUND +CAPAC 500*280*180 CO5
CUTII FUND +CAPAC 280*250*180 CO5
Diverse articole si materiale cu caracter medical
STICLE PET cu capac si dop 5 L
CUTII CARTON CU CAPAC
VACUTAINERE HEMATOLOGIE K3 EDTA 2 ML
CUTII FUND +CAPAC
VACUTAINERE HEMATOLOGIE K3 EDTA 2 ML
CUTII FUND +CAPAC
CAPAC 555*370*100
FUND 540*350*180
PACHET STICLARIE DE LABORATOR
Pachet Cutii fund capac
FUND 540*350*180 Cutii Fund 535*360*275 CAPAC 555*370*100
Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
VACUTAINERE HEMATOLOGIE K3 EDTA 2 ML
Cutii din carton CO3 300*200*200
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1148928
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DRAGU ANDREI
Prin: DRAGU ANDREI
Prin: DRAGU ANDREI
Prin: DRAGU ANDREI
Prin: DRAGU ANDREI
Prin: DRAGU ANDREI
Prin: DRAGU ANDREI
Prin: DRAGU ANDREI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.461.371 RON
Profit net
80.453 RON
Capitaluri proprii
1.348.381 RON
Număr mediu salariați
16
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.692.361 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 6.142.258 RON | 6.922.302 RON | 6.859.742 RON | 6.796.842 RON | 7.115.741 RON | 6.373.133 RON | 6.259.102 RON | 7.905.449 RON | 6.572.482 RON | 6.246.860 RON | 4.906.829 RON | 5.094.812 RON | 5.037.431 RON | 4.644.083 RON | 3.771.679 RON | 3.324.151 RON | 3.461.371 RON |
| Profit net | 398.380 RON | 501.688 RON | 479.392 RON | 62.792 RON | 338.785 RON | 288.644 RON | 221.594 RON | 363.569 RON | 335.858 RON | 149.524 RON | 61.001 RON |
Comparație cu 753 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 17), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 354.466 RON |
| 378.262 RON |
| 629.159 RON |
| 213.829 RON |
| 245.409 RON |
| 80.453 RON |
| Total active | 3.081.321 RON | 3.496.556 RON | 3.396.736 RON | 3.070.047 RON | 3.337.446 RON | 3.114.277 RON | 2.937.216 RON | 3.347.490 RON | 3.222.033 RON | 2.723.064 RON | 2.603.840 RON | 2.556.880 RON | 2.751.344 RON | 2.788.278 RON | 3.064.385 RON | 2.422.340 RON | 2.266.720 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.134.883 RON | 1.162.729 RON | 1.132.800 RON | 1.167.608 RON | 1.112.284 RON | 1.084.104 RON | 1.006.125 RON | 1.078.753 RON | 1.099.055 RON | 1.047.942 RON | 957.970 RON | 984.007 RON | 926.539 RON | 1.355.353 RON | 1.408.672 RON | 1.690.709 RON | 1.611.949 RON |
|---|
| Active circulante | 1.946.438 RON | 2.333.827 RON | 2.263.936 RON | 1.902.439 RON | 2.225.162 RON | 2.030.173 RON | 1.931.091 RON | 2.268.737 RON | 2.122.978 RON | 1.675.122 RON | 1.645.870 RON | 1.572.873 RON | 1.824.805 RON | 1.432.925 RON | 1.655.713 RON | 731.631 RON | 654.771 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.152.551 RON | 1.246.367 RON | 1.160.812 RON | 893.663 RON | 681.630 RON | 594.356 RON | 643.396 RON | 822.020 RON | 905.247 RON | 794.244 RON | 673.141 RON | 842.870 RON | 952.763 RON | 1.047.821 RON | 1.261.650 RON | 1.267.928 RON | 1.348.381 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.906.614 RON | 2.242.409 RON | 2.235.924 RON | 2.176.384 RON | 2.655.816 RON | 2.519.921 RON | 2.293.820 RON | 2.525.470 RON | 2.316.786 RON | 1.928.820 RON | 1.930.699 RON | 1.714.010 RON | 1.798.581 RON | 1.740.457 RON | 1.802.735 RON | 1.154.412 RON | 938.587 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 26 | 29 | 25 | 28 | 26 | 23 | 25 | 24 | 24 | 20 | 19 | 19 | 19 | 18 | 16 | 16 |
|---|