Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 5 iul. 2018 și 18 iul. 2018.
legume,fructe
legume si fructe
legume si fructe
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/11535557
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: SUCIU GABRIELA
Prin: SUCIU GABRIELA
Prin: SUCIU GABRIELA
Prin: SUCIU GABRIELA
Prin: SUCIU GABRIELA
Prin: SUCIU GABRIELA
Prin: SUCIU GABRIELA
Prin: SUCIU GABRIELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
314.287 RON
Profit net
-43.690 RON
Capitaluri proprii
-42.580 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2020 (regresie liniară pe anii raportați): 416.159 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 202.211 RON | 191.876 RON | 229.724 RON | 228.287 RON | 158.202 RON | 209.558 RON | 333.505 RON | 388.862 RON | 413.988 RON | 412.345 RON | 314.287 RON |
| Profit net | -2.413 RON | 6.751 RON | 675 RON | 1.033 RON | -7.774 RON | 5 RON | 3.565 RON | -1.148 RON | 1.702 RON | -18.018 RON | -43.690 RON |
| Total active | 24.969 RON | 28.992 RON | 29.284 RON | 34.452 RON | 23.821 RON | 32.665 RON | 42.979 RON | 48.312 RON | 39.588 RON | 114.813 RON |
Comparație cu 1030 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2019.
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 101.580 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 65.445 RON | 46.290 RON |
|---|
| Active circulante | 24.969 RON | 28.992 RON | 29.284 RON | 34.452 RON | 23.821 RON | 32.665 RON | 42.979 RON | 48.312 RON | 39.588 RON | 49.368 RON | 55.290 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 14.318 RON | 21.069 RON | 21.744 RON | 22.777 RON | 15.003 RON | 15.009 RON | 18.574 RON | 17.426 RON | 19.128 RON | 1.110 RON | -42.580 RON |
|---|
| Datorii totale | 10.651 RON | 7.923 RON | 7.540 RON | 25.397 RON | 20.818 RON | 27.656 RON | 24.405 RON | 30.886 RON | 20.460 RON | 113.703 RON | 144.160 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | — | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|