Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/11775347
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: FARCAȘ MARIA
Prin: FARCAȘ MARIA
Prin: FARCAȘ MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
43.211 RON
Profit net
22.917 RON
Capitaluri proprii
-14.246 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 29.617 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 45.218 RON | 19.735 RON | 21.959 RON | 28.890 RON | 31.721 RON | 29.556 RON | 66.533 RON | 26.620 RON | 23.996 RON | 41.123 RON | 25.082 RON | 24.561 RON | 18.607 RON | 30.225 RON | 27.811 RON | 25.307 RON | 43.211 RON |
| Profit net | -14.925 RON | -7.890 RON | -14.277 RON | -15.533 RON | -9.659 RON | -3.431 RON | 33.429 RON | -4.020 RON | -8.804 RON | 3.917 RON |
Comparație cu 69 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 14), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -11.405 RON |
| -1.855 RON |
| 8.758 RON |
| 15.384 RON |
| 15.037 RON |
| 13.525 RON |
| 22.917 RON |
| Total active | 49.612 RON | 39.169 RON | 37.818 RON | 36.927 RON | 39.356 RON | 35.011 RON | 41.221 RON | 35.676 RON | 26.410 RON | 31.746 RON | 18.808 RON | 14.681 RON | 14.799 RON | 25.082 RON | 5.298 RON | 14.170 RON | 32.884 RON |
|---|
| Active imobilizate | 11.413 RON | 6.304 RON | 1.195 RON | 187 RON | 31 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 38.199 RON | 32.865 RON | 36.623 RON | 36.740 RON | 39.325 RON | 35.011 RON | 41.221 RON | 35.676 RON | 26.410 RON | 31.746 RON | 18.808 RON | 14.681 RON | 14.799 RON | 25.082 RON | 5.298 RON | 14.170 RON | 32.884 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -50.337 RON | -58.227 RON | -72.504 RON | -88.038 RON | -97.697 RON | -101.129 RON | -67.700 RON | -71.720 RON | -80.523 RON | -76.607 RON | -88.012 RON | -89.867 RON | -81.109 RON | -65.725 RON | -50.687 RON | -37.163 RON | -14.246 RON |
|---|
| Datorii totale | 99.949 RON | 97.396 RON | 110.322 RON | 124.965 RON | 137.053 RON | 136.140 RON | 108.921 RON | 107.396 RON | 106.933 RON | 108.353 RON | 106.820 RON | 104.548 RON | 95.908 RON | 90.807 RON | 55.985 RON | 51.333 RON | 47.130 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|