Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1209162
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FARKAS MARIA
Prin: FARKAS MARIA
Prin: FARKAS MARIA
Prin: FARKAS MARIA
Prin: FARKAS MARIA
Prin: FARKAS MARIA
Prin: FARKAS MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
28.350 RON
Profit net
-16.613 RON
Capitaluri proprii
-352.574 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 57.396 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 59.667 RON | 83.709 RON | 75.092 RON | 72.836 RON | 67.839 RON | 72.281 RON | 93.968 RON | 88.467 RON | 59.706 RON | 63.047 RON | 69.853 RON | 28.350 RON |
| Profit net | -29.418 RON | -16.883 RON | -8.288 RON | -24.489 RON | -34.281 RON | -16.901 RON | 3.784 RON | 2.888 RON | -20.593 RON | -31.138 RON | -30.162 RON | -16.613 RON |
| Total active | 28.496 RON | 21.033 RON | 36.134 RON | 32.324 RON | 37.350 RON |
Comparație cu 1947 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2020.
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 48.524 RON |
| 61.036 RON |
| 74.298 RON |
| 74.496 RON |
| 50.704 RON |
| 26.883 RON |
| 273 RON |
| Active circulante | 28.496 RON | 21.033 RON | 36.134 RON | 32.324 RON | 37.350 RON | 48.524 RON | 61.036 RON | 74.298 RON | 74.496 RON | 50.704 RON | 26.883 RON | 273 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -159.898 RON | -176.781 RON | -185.069 RON | -209.558 RON | -243.839 RON | -260.740 RON | -256.956 RON | -254.068 RON | -274.661 RON | -305.800 RON | -335.962 RON | -352.574 RON |
|---|
| Datorii totale | 188.394 RON | 197.814 RON | 221.203 RON | 241.882 RON | 281.189 RON | 309.264 RON | 317.992 RON | 328.366 RON | 349.157 RON | 356.504 RON | 362.845 RON | 352.847 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
|---|