Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1217491
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FERENCZ ZSOLT
Prin: FERENCZ ZSOLT
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
151.835 RON
Profit net
26.479 RON
Capitaluri proprii
690 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 168.309 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 30.398 RON | 37.089 RON | 37.093 RON | 72.236 RON | 17.549 RON | 13.096 RON | 28.297 RON | 31.487 RON | 41.391 RON | 115.609 RON | 126.998 RON | 87.481 RON | 107.592 RON | 108.943 RON | 168.418 RON | 201.423 RON | 151.835 RON |
| Profit net | -44.735 RON | -27.290 RON | -17.729 RON | 5.477 RON | -39.654 RON | -47.485 RON | -51.564 RON | 31.869 RON | -47.958 RON | 9.383 RON |
Comparație cu 22 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 15), pentru anul 2025.
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 12.936 RON |
| 105.750 RON |
| 53.781 RON |
| 8.872 RON |
| 52.183 RON |
| 27.824 RON |
| 26.479 RON |
| Total active | 82.004 RON | 95.412 RON | 91.177 RON | 96.852 RON | 83.881 RON | 78.378 RON | 77.474 RON | 82.505 RON | 58.912 RON | 72.662 RON | 78.876 RON | 83.029 RON | 73.513 RON | 87.987 RON | 116.227 RON | 102.534 RON | 44.003 RON |
|---|
| Active imobilizate | 3.509 RON | 3.509 RON | 3.076 RON | 2.418 RON | 3.111 RON | 1.761 RON | 616 RON | 154 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 78.495 RON | 91.903 RON | 88.101 RON | 94.434 RON | 80.770 RON | 76.617 RON | 76.858 RON | 82.351 RON | 58.912 RON | 72.662 RON | 78.876 RON | 83.029 RON | 73.513 RON | 87.987 RON | 116.227 RON | 102.534 RON | 44.003 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -102.183 RON | -129.474 RON | -147.203 RON | -141.726 RON | -181.379 RON | -228.864 RON | -280.428 RON | -248.560 RON | -296.517 RON | -287.134 RON | -274.199 RON | -168.449 RON | -114.668 RON | -105.796 RON | -53.614 RON | -25.789 RON | 690 RON |
|---|
| Datorii totale | 184.187 RON | 224.886 RON | 238.380 RON | 238.578 RON | 265.260 RON | 307.242 RON | 357.902 RON | 331.065 RON | 355.429 RON | 359.796 RON | 353.075 RON | 251.478 RON | 188.181 RON | 193.800 RON | 169.841 RON | 128.323 RON | 43.313 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 |
|---|