Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/130418
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-03.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: IVANCU FLAVIAN, IVANCU RODICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
12.100 RON
Profit net
-45.512 RON
Capitaluri proprii
-490.314 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 672.147 RON | 5.413 RON | 4.032 RON | 105 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 20.000 RON | 23.365 RON | 31.058 RON | 51.723 RON | 73.020 RON | 55.171 RON | 71.890 RON | 109.794 RON | 12.100 RON |
| Profit net | -176.756 RON | -21.842 RON | -173.255 RON | 2.415 RON | -207 RON | 0 RON | 0 RON | 1 RON | 949 RON | -753 RON | -6.572 RON | 13.770 RON |
Comparație cu 543 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 2% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.010 RON |
| -18.487 RON |
| -24.464 RON |
| 47.724 RON |
| -45.512 RON |
| Total active | 419.549 RON | 384.926 RON | 226.090 RON | 234.123 RON | 233.728 RON | 233.728 RON | 233.728 RON | 225.573 RON | 211.003 RON | 188.601 RON | 190.635 RON | 195.035 RON | 200.700 RON | 211.616 RON | 215.247 RON | 47.505 RON | 44.868 RON |
|---|
| Active imobilizate | 27.989 RON | 23.308 RON | 15.264 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 391.560 RON | 361.618 RON | 210.826 RON | 234.123 RON | 233.728 RON | 233.728 RON | 233.728 RON | 225.573 RON | 211.003 RON | 188.601 RON | 190.635 RON | 195.035 RON | 200.700 RON | 211.616 RON | 215.247 RON | 47.505 RON | 44.868 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -119.880 RON | -130.905 RON | -300.869 RON | -298.054 RON | -298.260 RON | -298.260 RON | -298.260 RON | -298.260 RON | -330.219 RON | -330.972 RON | -337.544 RON | -323.774 RON | -309.764 RON | -328.251 RON | -352.715 RON | -444.802 RON | -490.314 RON |
|---|
| Datorii totale | 539.429 RON | 515.831 RON | 526.959 RON | 532.177 RON | 531.988 RON | 531.988 RON | 531.988 RON | 523.833 RON | 541.222 RON | 519.573 RON | 528.179 RON | 518.809 RON | 510.464 RON | 539.867 RON | 567.962 RON | 492.307 RON | 535.182 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 10 | 2 | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
|---|