Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 10 feb. 2020 și 4 sept. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 87 atribuiri.
Servicii de informare și publicitate
Achizitii servicii de promovare _ APL
Pachet servicii publicitare
Achizitie servicii de promovare a Municipiului Campina_ APL
Anunț in ziar local privind organizarea licitației privind închirierea de spatii in Piața Centrală
Publicare anunt in ziar in local organizare licitație publica privind concesionarea unor imobile.
Pachet servicii publicitare
Achizitie anunt in ziar local, vânzarea teren în Municipiul Câmpina.
Pachet servicii publicitare
Comunicat
Anunturi publice
Publicare anunt licitației publica privind concesionarea unor imobile
Anunturi publice
Achizitie publicare anunt ziar local.
Achiziție publicare anunț în ziar local Primaria Campina
Pachet servicii publicitare
Anunt public scoate la licitație 3 spații și 3 amplasamente în vederea închirierii, Primaria Campina
Achiziție publicare anunț în ziar local
Achizitii servicii de promovare _ APL
Felicitari sarbatori de Paste 2025
Felicitari cu ocazia sărbătorilor pascale
Servicii de publicitate
https://e-licitatie.ro:8881/ca/direct-acquisition/init/119196137#:~:text=directa%20(RON)*-,Servicii%
Felicitare 1-8 martie 2025
Banner felicitare 1-8 Martie 2025
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/13839641
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
336.851 RON
Profit net
55.795 RON
Capitaluri proprii
-984 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 156.341 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 99.052 RON | 98.052 RON | 120.331 RON | 123.574 RON | 110.583 RON | 34.366 RON | 20.323 RON | 28.307 RON | 27.405 RON | 5.435 RON | 6.102 RON | 60.893 RON | 26.200 RON | 115.248 RON | 284.772 RON | 336.851 RON |
| Profit net | -9.961 RON | 20.640 RON | 30.766 RON | 36.436 RON | 25.023 RON | 3.227 RON | 10.976 RON | 18.057 RON | 14.491 RON | -3.987 RON | -4.938 RON | 21.407 RON | -69.029 RON |
Comparație cu 55 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 58), pentru anul 2025.
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 417 RON |
| 34.872 RON |
| 55.795 RON |
| Total active | 119.590 RON | 147.855 RON | 195.565 RON | 238.190 RON | 204.538 RON | 184.939 RON | 196.748 RON | 208.607 RON | 221.687 RON | 210.217 RON | 205.568 RON | 240.267 RON | 7.896 RON | 44.756 RON | 195.306 RON | 206.138 RON |
|---|
| Active imobilizate | 43.014 RON | 33.126 RON | 23.757 RON | 14.605 RON | 1.936 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | 4.509 RON | 0 RON | 0 RON | 164.580 RON | 131.664 RON |
|---|
| Active circulante | 76.576 RON | 114.729 RON | 171.808 RON | 223.585 RON | 202.602 RON | 184.939 RON | 196.748 RON | 208.607 RON | 221.687 RON | 210.217 RON | 205.568 RON | 235.758 RON | 7.896 RON | 44.756 RON | 30.726 RON | 74.474 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 82.319 RON | 102.959 RON | 134.148 RON | 170.584 RON | 165.485 RON | 168.712 RON | 179.688 RON | 199.274 RON | 213.765 RON | 209.779 RON | 204.841 RON | 226.248 RON | -92.068 RON | -91.651 RON | -56.779 RON | -984 RON |
|---|
| Datorii totale | 37.271 RON | 44.896 RON | 61.417 RON | 67.606 RON | 39.053 RON | 16.227 RON | 17.060 RON | 9.333 RON | 7.922 RON | 438 RON | 727 RON | 14.019 RON | 99.964 RON | 136.407 RON | 252.085 RON | 207.122 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|