Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 iul. 2018 și 12 dec. 2018.
decoratiuni luminoase iluminat festiv de sarbatori
figurine Sarbatori iarna
anvelope Incarcator frontal
autoutilitara marfa
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14010225
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ROŞCA SIMONA
Prin: ROŞCA SIMONA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
474.377 RON
Profit net
-17.391 RON
Capitaluri proprii
138.924 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 183.448 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 35.000 RON | — | 43.000 RON | 11.434 RON | 5.000 RON | 474.377 RON | — | — |
| Profit net | -11.431 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.235 RON | -1.275 RON | 27.076 RON | 5.183 RON | 4.522 RON | 178.783 RON |
Comparație cu 125 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 70), pentru anul 2023.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 92% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -65.743 RON |
| -17.391 RON |
| Total active | 39.879 RON | 39.879 RON | — | — | — | — | — | — | — | 36.431 RON | 20.060 RON | 47.136 RON | 52.319 RON | 43.275 RON | 349.157 RON | 255.450 RON | 244.044 RON |
|---|
| Active circulante | 39.879 RON | 39.879 RON | — | — | — | — | — | — | — | 36.431 RON | 20.060 RON | 47.136 RON | 52.319 RON | 43.275 RON | 349.157 RON | 255.450 RON | 244.044 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -13.466 RON | -13.466 RON | -13.466 RON | -13.466 RON | -13.466 RON | -13.466 RON | -13.466 RON | -13.466 RON | -13.466 RON | 7.769 RON | 6.494 RON | 33.570 RON | 38.753 RON | 43.275 RON | 222.058 RON | 156.315 RON | 138.924 RON |
|---|
| Datorii totale | 53.345 RON | 53.345 RON | 13.466 RON | 13.466 RON | 13.466 RON | 13.466 RON | 13.466 RON | 13.466 RON | 13.466 RON | 28.662 RON | 13.566 RON | 13.566 RON | 13.566 RON | 0 RON | 127.099 RON | 99.135 RON | 105.120 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | — |
|---|