Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14335693
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MOCAN EMIL
Prin: MOCAN EMIL
Prin: MOCAN EMIL
Prin: MOCAN EMIL
Prin: MOCAN EMIL
Prin: MOCAN EMIL
Prin: MOCAN EMIL
Prin: MOCAN EMIL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
252.048 RON
Profit net
197.278 RON
Capitaluri proprii
250.472 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 229.611 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 4.957 RON | 0 RON | — | 278.147 RON | 243.114 RON | 252.048 RON |
| Profit net | -316 RON | -100 RON | 0 RON | -396 RON | -50 RON | -50 RON | -1.266 RON | -1.274 RON | -1.247 RON | -840 RON | 3.346 RON | -343 RON | -451 RON |
Comparație cu 3743 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2024.
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 272.391 RON |
| 195.374 RON |
| 197.278 RON |
| Total active | 1.103 RON | 1.112 RON | 1.112 RON | 1.115 RON | 1.115 RON | 1.115 RON | 1.116 RON | 1.116 RON | 1.116 RON | 1.126 RON | 1.171 RON | 1.128 RON | 1.177 RON | 335.974 RON | 205.108 RON | 258.120 RON |
|---|
| Active circulante | 1.103 RON | 1.112 RON | 1.112 RON | 1.115 RON | 1.115 RON | 1.115 RON | 1.116 RON | 1.116 RON | 1.116 RON | 1.126 RON | 1.171 RON | 1.128 RON | 1.177 RON | 335.974 RON | 205.108 RON | 258.120 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.103 RON | 1.002 RON | 1.002 RON | 606 RON | 556 RON | 506 RON | -760 RON | -2.034 RON | -3.281 RON | -4.121 RON | -776 RON | -1.119 RON | -1.570 RON | 270.821 RON | 53.195 RON | 250.472 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 110 RON | 110 RON | 510 RON | 560 RON | 610 RON | 1.876 RON | 3.150 RON | 4.397 RON | 5.247 RON | 1.947 RON | 2.247 RON | 2.747 RON | 65.153 RON | 151.913 RON | 7.648 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | 1 | 1 |
|---|