Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 oct. 2016 și 24 sept. 2024.
Se afișează cele mai recente 25 din 86 atribuiri.
TEAVA PVC CANAL MS SN4 D500x12,3 L=6m
DOP CANAL PVC D110mm
TUB PVC MSTRAT MUFA D110x3,2 SN4 L1m
MUFA LUNGA REPARATIE PVC l=122 D110
TEAVA PVC CANAL MS SN8 D200x5,9 L=3m
TEAVA PVC CANAL MS SN8 D125x3,7 L=3m
TEAVA PVC CANAL MS SN8 D160x4,7 L=1m
TEAVA PVC CANAL MS SN8 D315x9,2 L=3m
TEAVA PVC CANAL MS SN8 D125x3,7 L=1m
MUFA CANAL PVC D125
TEAVA PVC CANAL MS SN8 D250x7,3 L=1m
MUFA CANAL PVC D250
MUFA LUNGA REPARATIE PVC l=215 D200
TEAVA PVC CANAL MS SN8 D200x5,9 L=1m
TEAVA PVC CANAL MS SN8 D110x3,4 L=3m
TEAVA PVC CANAL MS SN8 D250x7,3 L=3m
TEAVA PVC CANAL MS SN8 D160x4,7 L=3m
TEAVA PVC CANAL MS SN8 D315x9,2 L=1m
MUFA CANAL PVC D315
TEAVA PVC CANAL MS SN8 D110x3,4 L=1m
CURBA CANAL PVC 30gr D160
CURBA CANAL PVC 15gr D160
TEAVA PVC CANAL MS SN8 D110x3,4 L=1m
CURBA CANAL PVC 45gr D160
TEAVA PVC CANAL MS SN8 D250x7,3 L=6m
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14368402
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: TATARU BOGDAN
Prin: TATARU BOGDAN
Prin: TATARU BOGDAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
179.853.832 RON
Profit net
24.288.145 RON
Capitaluri proprii
131.947.845 RON
Număr mediu salariați
128
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 155.490.148 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 69.115.487 RON | 62.304.542 RON | 71.453.534 RON | 70.673.051 RON | 98.376.866 RON | 86.665.041 RON | 87.526.834 RON | 80.092.218 RON | 83.457.417 RON | 88.944.001 RON | 103.864.240 RON | 122.472.240 RON | 139.149.914 RON | 142.456.016 RON | 138.692.785 RON | 179.853.832 RON |
| Profit net | 1.166.334 RON | 1.065.963 RON | 1.863.471 RON | 598.028 RON | 9.503.149 RON | 4.793.980 RON | 8.387.587 RON | 7.718.112 RON | 2.394.011 RON | 3.069.438 RON | 8.032.858 RON | 12.715.053 RON | 5.554.063 RON |
Comparație cu 166 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2024.
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Peste 98% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.849.869 RON |
| 13.944.900 RON |
| 24.288.145 RON |
| Total active | 92.382.631 RON | 81.742.335 RON | 85.365.496 RON | 74.292.224 RON | 76.972.778 RON | 71.448.794 RON | 87.626.523 RON | 81.587.131 RON | 88.644.835 RON | 99.871.701 RON | 105.501.623 RON | 124.739.260 RON | 129.827.060 RON | 127.289.490 RON | 136.161.431 RON | 156.330.215 RON |
|---|
| Active imobilizate | 56.977.079 RON | 54.342.803 RON | 48.554.686 RON | 43.587.979 RON | 39.550.808 RON | 34.294.534 RON | 36.841.794 RON | 39.312.668 RON | 42.521.127 RON | 46.349.765 RON | 52.177.965 RON | 53.242.306 RON | 62.437.398 RON | 63.542.105 RON | 64.453.083 RON | 64.756.232 RON |
|---|
| Active circulante | 35.405.552 RON | 27.399.532 RON | 36.810.810 RON | 30.704.245 RON | 37.421.970 RON | 37.154.260 RON | 50.784.729 RON | 42.274.463 RON | 46.123.708 RON | 53.521.936 RON | 53.323.658 RON | 71.496.954 RON | 67.389.662 RON | 63.747.385 RON | 71.708.348 RON | 91.573.983 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 45.816.031 RON | 44.063.160 RON | 45.926.631 RON | 46.325.236 RON | 55.828.386 RON | 60.622.366 RON | 69.545.137 RON | 72.796.002 RON | 73.347.831 RON | 77.947.860 RON | 81.256.718 RON | 93.971.770 RON | 89.863.005 RON | 91.712.874 RON | 105.657.774 RON | 131.947.845 RON |
|---|
| Datorii totale | 45.482.408 RON | 36.670.986 RON | 38.464.126 RON | 27.050.361 RON | 20.286.287 RON | 10.046.006 RON | 17.217.095 RON | 7.439.499 RON | 14.560.717 RON | 21.225.813 RON | 22.806.635 RON | 28.464.237 RON | 38.966.281 RON | 35.100.074 RON | 28.776.158 RON | 21.635.472 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 91 | 86 | 86 | 88 | 98 | 100 | 104 | 112 | 123 | 122 | 125 | 137 | 139 | 132 | 129 | 128 |
|---|