Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14530554
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: HARTON IONEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
118.837 RON
Profit net
-18.634 RON
Capitaluri proprii
-110.973 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 120.044 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 118.483 RON | 99.806 RON | 102.939 RON | 105.209 RON | 99.672 RON | 104.892 RON | 118.908 RON | 105.907 RON | 131.166 RON | 118.837 RON |
| Profit net | -7.134 RON | -1.661 RON | 492 RON | 276 RON | -13.124 RON | -14.138 RON | -22.014 RON | -4.677 RON | -6.346 RON | -18.634 RON |
| Total active | 5.976 RON | 1.390 RON | 1.986 RON | 2.068 RON | 2.644 RON | 3.396 RON | 2.117 RON | 3.848 RON | 6.604 RON | 8.791 RON |
| Active circulante |
Comparație cu 413 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2018.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 5.976 RON |
| 1.390 RON |
| 1.986 RON |
| 2.068 RON |
| 2.644 RON |
| 3.396 RON |
| 2.117 RON |
| 3.848 RON |
| 6.604 RON |
| 8.791 RON |
| Capitaluri proprii | -31.148 RON | -32.809 RON | -32.316 RON | -32.040 RON | -45.164 RON | -59.302 RON | -81.316 RON | -85.992 RON | -92.339 RON | -110.973 RON |
|---|
| Datorii totale | 37.124 RON | 34.199 RON | 34.302 RON | 34.108 RON | 47.808 RON | 62.698 RON | 83.433 RON | 89.840 RON | 98.943 RON | 119.764 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 |
|---|