Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14548284
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: STOICA C. VASILE
Prin: STOICA C. VASILE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
300.991 RON
Profit net
-39.564 RON
Capitaluri proprii
-96.399 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 223.604 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.020.100 RON | 886.047 RON | 610.187 RON | 574.742 RON | 698.483 RON | 700.173 RON | 579.284 RON | 448.680 RON | 327.333 RON | 345.348 RON | 377.430 RON | 434.631 RON | 455.395 RON | 411.464 RON | 417.553 RON | 355.781 RON | 300.991 RON |
| Profit net | 63.523 RON | 51.840 RON | 3.005 RON | -8.836 RON | 9.446 RON | 22.739 RON | -32.658 RON | -38.609 RON | -31.391 RON | 13.620 RON | 5.267 RON |
Comparație cu 2449 firme din județul Buzău care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 20.754 RON |
| 27.451 RON |
| -12.239 RON |
| 8.737 RON |
| -42.246 RON |
| -39.564 RON |
| Total active | 352.229 RON | 441.807 RON | 401.673 RON | 400.062 RON | 314.324 RON | 295.591 RON | 192.543 RON | 187.902 RON | 144.825 RON | 146.278 RON | 154.510 RON | 198.161 RON | 210.601 RON | 178.402 RON | 142.507 RON | 128.814 RON | 136.346 RON |
|---|
| Active imobilizate | 55.698 RON | 49.471 RON | 47.797 RON | 44.925 RON | 44.404 RON | 41.834 RON | 39.522 RON | 37.623 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 296.531 RON | 392.336 RON | 353.876 RON | 355.137 RON | 269.920 RON | 253.757 RON | 153.021 RON | 150.279 RON | 144.825 RON | 146.278 RON | 154.510 RON | 198.161 RON | 210.601 RON | 178.402 RON | 142.507 RON | 128.814 RON | 136.346 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 108.608 RON | 104.305 RON | 81.325 RON | 50.584 RON | 16.125 RON | 24.478 RON | -8.179 RON | -46.788 RON | -78.179 RON | -64.559 RON | -59.292 RON | -38.538 RON | -11.087 RON | -23.326 RON | -14.589 RON | -56.835 RON | -96.399 RON |
|---|
| Datorii totale | 244.410 RON | 338.278 RON | 321.013 RON | 350.373 RON | 298.868 RON | 271.714 RON | 201.699 RON | 236.883 RON | 223.043 RON | 210.867 RON | 214.158 RON | 237.038 RON | 223.066 RON | 202.833 RON | 158.476 RON | 186.140 RON | 232.745 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|