Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14751016
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NEDELEA GEORGE
Prin: NEDELEA GEORGE
Prin: NEDELEA GEORGE
Prin: NEDELEA GEORGE
Prin: NEDELEA GEORGE
Prin: NEDELEA GEORGE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
505.292 RON
Profit net
12.537 RON
Capitaluri proprii
59.487 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 589.522 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 501.099 RON | 263.147 RON | 127.408 RON | 130.122 RON | 149.613 RON | 123.628 RON | 346.967 RON | 524.651 RON | 745.175 RON | 575.708 RON | 862.060 RON | 611.968 RON | 721.890 RON | 355.646 RON | 274.829 RON | 362.218 RON | 505.292 RON |
| Profit net | 43.742 RON | -23.573 RON | -49.613 RON | -60.686 RON | -38.253 RON | -29.164 RON | 11.780 RON | 429 RON | 7.016 RON | -13.821 RON |
Comparație cu 10562 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -8.903 RON |
| -2.410 RON |
| 43.536 RON |
| 55.010 RON |
| 26.461 RON |
| 16.532 RON |
| 12.537 RON |
| Total active | 198.483 RON | 184.119 RON | 176.277 RON | 157.102 RON | 169.586 RON | 183.876 RON | 245.752 RON | 220.626 RON | 165.734 RON | 74.658 RON | 75.356 RON | 83.443 RON | 132.935 RON | 120.917 RON | 117.072 RON | 128.965 RON | 159.362 RON |
|---|
| Active imobilizate | 179 RON | — | — | — | — | — | 162 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 198.304 RON | 184.119 RON | 176.277 RON | 157.102 RON | 169.586 RON | 183.876 RON | 245.590 RON | 220.626 RON | 165.734 RON | 74.658 RON | 75.356 RON | 83.443 RON | 132.935 RON | 120.917 RON | 117.072 RON | 128.965 RON | 159.362 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 159.902 RON | 92.587 RON | 41.774 RON | -18.912 RON | -57.165 RON | -86.329 RON | -71.549 RON | -71.120 RON | -64.104 RON | -77.925 RON | -86.828 RON | -89.237 RON | -45.701 RON | 9.309 RON | 35.770 RON | 46.950 RON | 59.487 RON |
|---|
| Datorii totale | 38.581 RON | 91.532 RON | 134.503 RON | 176.014 RON | 226.751 RON | 270.205 RON | 317.301 RON | 291.746 RON | 229.838 RON | 152.583 RON | 162.184 RON | 172.680 RON | 178.636 RON | 111.608 RON | 81.302 RON | 82.015 RON | 99.875 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 6 | 5 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|