Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15564830
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: FARKAS ALEXANDRU
Prin: FARKAS ALEXANDRU
Prin: FARKAS ALEXANDRU
Prin: FARKAS ALEXANDRU
Prin: FARKAS ALEXANDRU
Prin: FARKAS ALEXANDRU
Prin: FARKAS ALEXANDRU
Prin: FARKAS ALEXANDRU
Prin: FARKAS ALEXANDRU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.061.593 RON
Profit net
-35.073 RON
Capitaluri proprii
-277.526 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.046.668 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 156.948 RON | 156.843 RON | 192.786 RON | 169.785 RON | 124.849 RON | 120.105 RON | 198.820 RON | 328.287 RON | 530.564 RON | 510.986 RON | 516.207 RON | 752.034 RON | 779.489 RON | 914.091 RON | 852.735 RON | 895.205 RON | 1.061.593 RON |
| Profit net | -19.081 RON | -16.176 RON | -13.474 RON | -21.730 RON | -23.688 RON | -21.464 RON | -18.169 RON | -27.144 RON | 13.307 RON | -21.371 RON |
Comparație cu 2341 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 81% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -23.511 RON |
| -40.029 RON |
| -8.720 RON |
| 8.945 RON |
| 14.602 RON |
| 4.911 RON |
| -35.073 RON |
| Total active | 90.995 RON | 178.716 RON | 135.745 RON | 149.862 RON | 211.045 RON | 322.103 RON | 447.068 RON | 469.601 RON | 375.721 RON | 369.507 RON | 451.197 RON | 564.871 RON | 616.150 RON | 575.355 RON | 664.714 RON | 792.343 RON | 834.251 RON |
|---|
| Active circulante | 90.995 RON | 178.716 RON | 135.745 RON | 149.862 RON | 211.045 RON | 322.103 RON | 447.068 RON | 469.601 RON | 375.721 RON | 369.507 RON | 451.197 RON | 564.871 RON | 616.150 RON | 575.355 RON | 664.714 RON | 792.343 RON | 834.251 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -48.741 RON | -64.917 RON | -78.392 RON | -100.122 RON | -123.810 RON | -145.274 RON | -163.443 RON | -190.588 RON | -177.280 RON | -198.652 RON | -222.162 RON | -262.191 RON | -270.911 RON | -261.966 RON | -247.364 RON | -242.453 RON | -277.526 RON |
|---|
| Datorii totale | 139.736 RON | 243.633 RON | 214.137 RON | 249.984 RON | 334.855 RON | 467.377 RON | 610.511 RON | 660.189 RON | 553.001 RON | 568.159 RON | 673.359 RON | 827.062 RON | 887.061 RON | 837.321 RON | 912.078 RON | 1.034.796 RON | 1.111.777 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 4 | 5 | 4 | 2 | 3 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 |
|---|