Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15813729
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: COMAN ŞTEFAN
Prin: COMAN ŞTEFAN
Prin: COMAN ŞTEFAN
Prin: COMAN ŞTEFAN
Prin: COMAN ŞTEFAN
Prin: COMAN ŞTEFAN
Prin: COMAN ŞTEFAN
Prin: COMAN ŞTEFAN
Prin: COMAN ŞTEFAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.633 RON
Profit net
-200 RON
Capitaluri proprii
-114.885 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 66.066 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 84.979 RON | 123.572 RON | 37.433 RON | 6.671 RON | 34.876 RON | 55.267 RON | 59.392 RON | 168.932 RON | 171.294 RON | 102.933 RON | 74.441 RON | 159.934 RON | 25.949 RON | 19.508 RON | 2.633 RON |
| Profit net | — | -25.992 RON | 7.950 RON | -29.359 RON | -5.557 RON | -5.737 RON | -7.383 RON | -345 RON | -1.226 RON | -83.169 RON | 19.782 RON | -36.054 RON |
Comparație cu 1384 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -14.941 RON |
| -2.009 RON |
| 3.590 RON |
| -200 RON |
| Total active | 200 RON | 16.733 RON | 39.807 RON | 17.984 RON | 31.644 RON | 26.877 RON | 10.012 RON | 25.426 RON | 71.196 RON | 52.443 RON | 54.164 RON | 32.399 RON | 34.862 RON | 36.404 RON | 56.893 RON | 56.719 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | -428 RON | 236 RON | -3.247 RON | -6.730 RON | 610 RON | 180 RON |
|---|
| Active circulante | 200 RON | 16.733 RON | 39.807 RON | 17.984 RON | 31.644 RON | 26.877 RON | 10.012 RON | 25.426 RON | 71.196 RON | 52.443 RON | 54.592 RON | 32.163 RON | 38.109 RON | 43.134 RON | 56.283 RON | 56.539 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 200 RON | -25.792 RON | -17.842 RON | -28.286 RON | -33.842 RON | -39.579 RON | -46.962 RON | -47.307 RON | -48.532 RON | -131.702 RON | -111.920 RON | -147.774 RON | -126.661 RON | -128.670 RON | -114.685 RON | -114.885 RON |
|---|
| Datorii totale | 0 RON | 42.525 RON | 57.649 RON | 46.270 RON | 65.486 RON | 66.456 RON | 56.974 RON | 72.733 RON | 119.728 RON | 184.145 RON | 166.084 RON | 180.173 RON | 161.523 RON | 165.074 RON | 171.578 RON | 171.604 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|