Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 feb. 2017 și 3 mar. 2026.
SLEFUIT, LACUIT PARCHET
Igienizare prin slefuire clase la scoala gimnaziala Haranglab
MONTAT, REPARAT, SLEFUIT, LACUIT PARCHET
SLEFUIT, LACUIT PARCHET
REPARAT, SLEFUIT, LACUIT PARCHET
SLEFUIT, LACUIT PARCHET
SLEFUIT, LACUIT PARCHET
SLEFUIT, LACUIT PARCHET
SLEFUIT, LACUIT PARCHET
RASCHETAT, LACUIT PARCHET
RASCHETAT, LACUIT PARCHET
RASCHETAT, LACUIT PARCHET
RASCHETAT, LACUIT PARCHET
RASCHETAT, LACUIT PARCHET
RASCHETAT, LACUIT PARCHET
RASCHETAT, LACUIT PARCHET
LUCRARI DE RASCHETAT SI LACUIT PARCHET
Lucrari de reparatii curente-raschetare, lacuire parchet
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/15920555
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: VERES LÁSZLÓ
Prin: VERES LÁSZLÓ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
66.820 RON
Profit net
8.920 RON
Capitaluri proprii
17.720 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 76.188 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 18.245 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.699 RON | 24.299 RON | 27.189 RON | 35.860 RON | 64.649 RON | 77.410 RON | 74.150 RON | 52.600 RON | 86.775 RON | 19.990 RON | 66.820 RON |
| Profit net | -422 RON | -2.812 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.064 RON | 4.028 RON | 3.192 RON | 2.410 RON | -10.050 RON | 3.958 RON | -706 RON |
Comparație cu 776 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.256 RON |
| 32.160 RON |
| -37.076 RON |
| 8.920 RON |
| Total active | 256 RON | 113 RON | 113 RON | 113 RON | 114 RON | 114 RON | 5.648 RON | 3.734 RON | 8.045 RON | 11.874 RON | 6.821 RON | 9.260 RON | 8.606 RON | 18.328 RON | 76.025 RON | 63.096 RON | 81.795 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 256 RON | 113 RON | 113 RON | 113 RON | 114 RON | 114 RON | 5.648 RON | 3.734 RON | 8.045 RON | 11.874 RON | 6.821 RON | 9.260 RON | 8.606 RON | 18.328 RON | 76.025 RON | 63.096 RON | 81.795 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.624 RON | -5.437 RON | -5.437 RON | -5.437 RON | -5.436 RON | -5.436 RON | -3.372 RON | 655 RON | 3.847 RON | 6.257 RON | -3.793 RON | 166 RON | -540 RON | 13.716 RON | 45.875 RON | 8.799 RON | 17.720 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.880 RON | 5.550 RON | 5.550 RON | 5.550 RON | 5.550 RON | 5.550 RON | 9.020 RON | 3.079 RON | 4.198 RON | 5.617 RON | 10.614 RON | 9.094 RON | 9.146 RON | 4.612 RON | 30.150 RON | 54.297 RON | 64.075 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 0 | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | 2 | 1 | — | 1 | 1 |
|---|