Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 25 ian. 2016 și 11 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 1.015 atribuiri.
Cartus toner Sky Cf259x 10 k
Cartus toner Sky Cf259x 10 k
Reînnoire domeniu - dspjneamt.ro
Balama ADF cod FM1-T687-000
Kit wireless tastatura si mouse Logitech MK295 Silent, layout US INTL, Graphite
Sistem Desktop ASUS V500SV cu procesor Intel® Core™ i5-13420H
Multifunctional CANON MF461DW MFC LJ MONO A4
Laptop Asus ExpertBook B1 B1503CVA-NJ2301
Monitor LED IPS iiyama G-Master GB2445HSU-B2
LG External DRW GP57EW40 USB2.0 White
Service calculatoare, imprimante si achizitii piese de schimb
Boxe PC 6W Z150, 6W RMS
Solid State Drive (SSD) KC600, 256GB, 2.5", SATA III
Cartus cerneala Epson
Service calculatoare, imprimante si achizitii piese de schimb
Service calculatoare, imprimante si achizitii piese de schimb
Pachet Cartuse toner compatibile
Servicii abonament echipament IT - Expert Office Subscription- Tarif lunar
Multifunctional CANON MF463DW MFC LJ MONO A4
Pachet piese IT
Rola preluare hartie tava
Tava Hartie Universala Canon Cod piesa: FM1-R683-000
ssd Kingston+ rack nvme
Reînnoire domeniu - lteant.ro - 5 ani (24/03/2026 - 23/03/2031
Cartus toner 4311C001AA-CANON CEXV60 BLACK TONER
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16329434
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
442.819 RON
Profit net
2.568 RON
Capitaluri proprii
133.804 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 612.657 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 313.554 RON | 288.513 RON | 356.227 RON | 291.214 RON | 356.267 RON | 445.313 RON | 462.960 RON | 424.808 RON | 469.785 RON | 465.145 RON | 455.870 RON | 625.490 RON | 519.060 RON | 515.946 RON | 758.788 RON | 499.071 RON | 442.819 RON |
| Profit net | 22.267 RON | 1.496 RON | 3.105 RON | 18.291 RON | 45.140 RON | 76.181 RON | 68.997 RON | 45.585 RON | 48.175 RON | 55.900 RON | 49.397 RON | 73.478 RON |
Comparație cu 717 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 66.355 RON |
| 95.748 RON |
| 128.478 RON |
| 86.827 RON |
| 2.568 RON |
| Total active | 251.068 RON | 283.302 RON | 189.839 RON | 194.377 RON | 215.166 RON | 309.102 RON | 346.848 RON | 100.394 RON | 65.997 RON | 108.809 RON | 79.150 RON | 130.275 RON | 188.623 RON | 176.288 RON | 222.295 RON | 218.764 RON | 393.788 RON |
|---|
| Active imobilizate | 53.591 RON | 38.770 RON | 29.300 RON | 26.300 RON | 26.300 RON | 26.300 RON | 26.300 RON | — | — | — | — | — | 6.522 RON | — | 0 RON | 421 RON | 190.831 RON |
|---|
| Active circulante | 197.477 RON | 244.532 RON | 160.539 RON | 168.077 RON | 188.866 RON | 282.802 RON | 320.548 RON | 100.394 RON | 65.997 RON | 108.809 RON | 79.150 RON | 130.275 RON | 182.101 RON | 176.288 RON | 222.295 RON | 218.343 RON | 202.957 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 86.199 RON | 87.695 RON | 90.800 RON | 109.091 RON | 154.230 RON | 230.411 RON | 277.743 RON | 48.189 RON | 50.779 RON | 61.479 RON | 64.500 RON | 91.663 RON | 101.175 RON | 133.843 RON | 184.280 RON | 185.236 RON | 133.804 RON |
|---|
| Datorii totale | 164.869 RON | 195.607 RON | 99.039 RON | 85.286 RON | 60.944 RON | 78.708 RON | 69.105 RON | 52.222 RON | 15.700 RON | 48.253 RON | 15.479 RON | 39.955 RON | 88.724 RON | 42.535 RON | 38.622 RON | 33.528 RON | 259.984 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|