Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16680736
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: COMAN PAUL
Prin: COMAN PAUL
Prin: COMAN PAUL
Prin: COMAN PAUL
Prin: COMAN PAUL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
33.042 RON
Profit net
1.237 RON
Capitaluri proprii
1.437 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 73.744 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 42.772 RON | 42.275 RON | 41.745 RON | 36.489 RON | 30.382 RON | 27.110 RON | 28.925 RON | 34.799 RON | 40.261 RON | 64.048 RON | 54.548 RON | 35.457 RON | 34.928 RON | 35.439 RON | 137.673 RON | 114.111 RON | 33.042 RON |
| Profit net | -8.099 RON | -6.970 RON | -6.811 RON | -11.684 RON | -11.066 RON | -18.054 RON | -26.304 RON | -28.329 RON | -34.330 RON | -7.414 RON |
Comparație cu 200 firme din județul Teleorman care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.496 RON |
| 413 RON |
| -18.761 RON |
| -22.670 RON |
| 26.972 RON |
| 7.103 RON |
| 1.237 RON |
| Total active | 6.983 RON | 13.697 RON | 16.695 RON | 16.113 RON | 17.611 RON | 16.059 RON | 20.812 RON | 18.283 RON | 1.724 RON | 14.158 RON | 35.360 RON | 31.337 RON | 32.836 RON | 36.453 RON | 29.860 RON | 39.542 RON | 46.750 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 7.480 RON | 14.730 RON | 14.730 RON | 14.730 RON | 14.730 RON | 14.730 RON | 14.730 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 6.983 RON | 6.217 RON | 1.965 RON | 1.383 RON | 2.881 RON | 1.329 RON | 6.082 RON | 3.553 RON | 1.724 RON | 14.158 RON | 35.360 RON | 31.337 RON | 32.836 RON | 36.453 RON | 29.860 RON | 39.542 RON | 46.750 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -37.021 RON | -43.991 RON | -6.611 RON | -18.295 RON | -29.361 RON | -47.415 RON | -73.719 RON | -28.129 RON | -77.189 RON | -84.603 RON | -82.106 RON | -87.694 RON | -106.455 RON | -129.125 RON | -102.154 RON | -95.051 RON | 1.437 RON |
|---|
| Datorii totale | 44.004 RON | 57.688 RON | 23.306 RON | 34.408 RON | 46.972 RON | 63.474 RON | 94.531 RON | 46.412 RON | 78.913 RON | 98.761 RON | 117.466 RON | 119.031 RON | 139.291 RON | 165.578 RON | 132.014 RON | 134.593 RON | 45.313 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 |
|---|