Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16836151
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BARBU NELU
Prin: BARBU NELU
Prin: BARBU NELU
Prin: BARBU NELU
Prin: BARBU NELU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
451.282 RON
Profit net
26.297 RON
Capitaluri proprii
-205.966 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 317.381 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 101.093 RON | 108.067 RON | 185.912 RON | 101.533 RON | 107.077 RON | 120.565 RON | 128.508 RON | 49.925 RON | 71.511 RON | 121.295 RON | 164.303 RON | 202.214 RON | 182.151 RON | 305.281 RON | 320.286 RON | 451.282 RON |
| Profit net | -16.798 RON | -13.291 RON | -8.422 RON | -28.113 RON | -24.583 RON | -14.353 RON | -22.381 RON | -30.567 RON | -17.543 RON | -16.763 RON | -9.186 RON |
Comparație cu 3321 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -5.129 RON |
| -6.684 RON |
| 1.112 RON |
| -10.368 RON |
| 26.297 RON |
| Total active | 37.664 RON | 32.563 RON | 71.315 RON | 73.583 RON | 75.946 RON | 80.913 RON | 74.647 RON | 102.225 RON | 135.186 RON | 166.058 RON | 181.947 RON | 195.990 RON | 210.646 RON | 308.332 RON | 425.196 RON | 515.867 RON |
|---|
| Active imobilizate | 30.186 RON | 22.110 RON | 36.981 RON | 23.829 RON | 13.291 RON | 5.679 RON | — | — | — | — | — | — | — | 729 RON | — | — |
|---|
| Active circulante | 7.478 RON | 10.453 RON | 34.334 RON | 49.754 RON | 62.655 RON | 75.234 RON | 74.647 RON | 102.225 RON | 135.186 RON | 166.058 RON | 181.947 RON | 195.990 RON | 210.646 RON | 307.603 RON | 425.196 RON | 515.867 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -23.170 RON | -36.462 RON | -44.884 RON | -72.997 RON | -97.580 RON | -111.933 RON | -134.314 RON | -164.881 RON | -182.424 RON | -199.187 RON | -208.374 RON | -213.502 RON | -220.186 RON | -221.895 RON | -232.264 RON | -205.966 RON |
|---|
| Datorii totale | 60.834 RON | 69.025 RON | 116.199 RON | 154.428 RON | 181.246 RON | 200.566 RON | 216.681 RON | 267.106 RON | 317.610 RON | 365.245 RON | 390.321 RON | 409.492 RON | 430.832 RON | 530.227 RON | 657.460 RON | 721.833 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|