Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16864640
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: DEÁK MIHÁLY
Prin: DEÁK KATALIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
93.045 RON
Profit net
-14.212 RON
Capitaluri proprii
-1.681 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 138.266 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 44.789 RON | 52.440 RON | 45.853 RON | 39.900 RON | 33.023 RON | 29.375 RON | 25.419 RON | 49.800 RON | 72.720 RON | 61.587 RON | 74.496 RON | 156.993 RON | 149.744 RON | 131.156 RON | 130.817 RON | 118.647 RON | 93.045 RON |
| Profit net | -39.037 RON | -39.869 RON | -40.598 RON | -39.847 RON | -15.804 RON | 23.772 RON | 21.501 RON | 36.471 RON | 49.015 RON | 21.960 RON | 35.948 RON |
Comparație cu 241 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 73), pentru anul 2025.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 120.669 RON |
| 103.354 RON |
| 71.316 RON |
| 39.948 RON |
| 11.123 RON |
| -14.212 RON |
| Total active | 37.868 RON | 30.550 RON | 23.895 RON | 20.240 RON | 19.618 RON | 9.049 RON | 2.469 RON | 43.332 RON | 93.419 RON | 114.637 RON | 63.608 RON | 188.933 RON | 283.803 RON | 384.668 RON | 81.595 RON | 117.990 RON | 77.150 RON |
|---|
| Active imobilizate | 33.685 RON | 25.436 RON | 17.187 RON | 8.937 RON | 687 RON | — | — | — | — | — | — | 2.241 RON | 1.401 RON | 560 RON | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 4.183 RON | 5.114 RON | 6.708 RON | 11.303 RON | 18.931 RON | 9.049 RON | 2.469 RON | 43.332 RON | 93.419 RON | 114.637 RON | 63.608 RON | 186.692 RON | 282.402 RON | 384.108 RON | 81.595 RON | 117.990 RON | 77.150 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -68.021 RON | -107.890 RON | -148.488 RON | -188.336 RON | -204.139 RON | -180.368 RON | -158.866 RON | -122.396 RON | -73.381 RON | -51.421 RON | -15.473 RON | 105.196 RON | 208.549 RON | 279.866 RON | 40.188 RON | 12.531 RON | -1.681 RON |
|---|
| Datorii totale | 105.889 RON | 138.440 RON | 172.383 RON | 208.576 RON | 223.757 RON | 189.417 RON | 161.335 RON | 165.790 RON | 166.899 RON | 166.058 RON | 79.081 RON | 83.737 RON | 75.254 RON | 104.802 RON | 41.407 RON | 105.459 RON | 78.831 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|