Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17164172
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: SZILAGYI ERNO
Prin: SZILAGYI ERNO
Prin: SZILAGYI ERNO
Prin: SZILAGYI ERNO
Prin: SZILAGYI ERNO
Prin: SZILAGYI ERNO
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
214.136 RON
Profit net
55.938 RON
Capitaluri proprii
4.226 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 234.641 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 71.433 RON | 161.732 RON | 143.487 RON | 162.181 RON | 152.996 RON | 143.154 RON | 186.526 RON | 234.919 RON | 248.122 RON | 210.489 RON | 114.380 RON | 185.837 RON | 181.095 RON | 214.136 RON |
| Profit net | -2.034 RON | -13.362 RON | -40.708 RON | -11.230 RON | 39.273 RON | 21.606 RON | 32.580 RON | -20.097 RON | -22.112 RON | 15.385 RON | 32.998 RON |
Comparație cu 68 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 38), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 55.118 RON |
| 24.280 RON |
| -69.172 RON |
| -45.839 RON |
| -51.952 RON |
| 55.938 RON |
| Total active | 97 RON | 1.221 RON | 3.685 RON | 81.399 RON | 90.943 RON | 138.804 RON | 150.936 RON | 189.806 RON | 205.403 RON | 268.596 RON | 223.606 RON | 201.704 RON | 250.255 RON | 184.884 RON | 180.924 RON | 124.381 RON | 162.915 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 2.782 RON | 2.473 RON | 2.164 RON | 5.433 RON | 11.175 RON | 7.409 RON | 3.645 RON | 619 RON | 309 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 97 RON | 1.221 RON | 903 RON | 78.926 RON | 88.779 RON | 133.371 RON | 139.761 RON | 182.397 RON | 201.758 RON | 267.977 RON | 223.297 RON | 201.704 RON | 250.255 RON | 184.884 RON | 180.924 RON | 124.381 RON | 162.915 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -7.960 RON | -21.321 RON | -62.029 RON | -69.796 RON | -30.523 RON | -8.917 RON | 23.662 RON | 3.565 RON | -18.547 RON | -3.162 RON | 29.836 RON | 78.709 RON | 102.990 RON | 33.817 RON | -12.022 RON | -51.712 RON | 4.226 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.057 RON | 22.542 RON | 65.714 RON | 151.195 RON | 121.466 RON | 147.721 RON | 127.274 RON | 186.241 RON | 223.950 RON | 271.758 RON | 193.770 RON | 122.995 RON | 147.265 RON | 151.067 RON | 192.946 RON | 176.093 RON | 158.689 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 2 | 5 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 3 | 2 |
|---|