Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17196360
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VENDITTI CARMINE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
118.668 RON
Profit net
-11.847 RON
Capitaluri proprii
-21.236 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 202.919 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 305.140 RON | 344.376 RON | 325.352 RON | 341.501 RON | 283.268 RON | 289.918 RON | 277.380 RON | 296.839 RON | 362.384 RON | 297.448 RON | 276.022 RON | 235.695 RON | 209.536 RON | 118.668 RON | — | — |
| Profit net | 286.720 RON | 281.059 RON | 307.248 RON | 322.832 RON | 267.220 RON | 271.504 RON | 258.627 RON | 276.049 RON | 346.257 RON | 260.789 RON | 216.179 RON | 177.933 RON | 157.088 RON | 69.889 RON | -14.328 RON |
Comparație cu 202 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2022.
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -11.847 RON |
| Total active | 305.528 RON | 314.437 RON | 329.336 RON | 365.803 RON | 282.940 RON | 302.365 RON | 282.265 RON | 387.158 RON | 408.436 RON | 278.252 RON | 236.796 RON | 189.643 RON | 169.525 RON | 75.718 RON | 77.825 RON | 45.431 RON |
|---|
| Active circulante | 305.528 RON | 314.437 RON | 329.336 RON | 365.803 RON | 282.940 RON | 302.365 RON | 282.265 RON | 387.158 RON | 408.436 RON | 278.252 RON | 236.796 RON | 189.643 RON | 169.525 RON | 75.718 RON | 77.825 RON | 45.431 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 286.960 RON | 281.299 RON | 307.488 RON | 323.072 RON | 267.460 RON | 271.744 RON | 258.867 RON | 276.289 RON | 346.497 RON | 261.029 RON | 216.419 RON | 178.173 RON | 157.327 RON | 70.129 RON | -9.388 RON | -21.236 RON |
|---|
| Datorii totale | 18.568 RON | 33.138 RON | 21.848 RON | 42.731 RON | 15.480 RON | 30.621 RON | 23.398 RON | 110.869 RON | 61.939 RON | 17.223 RON | 20.377 RON | 11.470 RON | 12.198 RON | 5.589 RON | 87.213 RON | 66.667 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|