Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 mar. 2021 și 22 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 91 atribuiri.
Achizitie servicii dezinsectie si deratizare exterior
PACHET SERVICII DEZINSECTIE SI DERATIZARE EXTERIOR
ServiciI de dezinsectie exterioara prin termonebulizare
SERVICII DE DERATIZARE, DEZINSECTIE SI DEZINFECTIE CONFORM OMS
Prestare Servicii asociate anuntului de publicitate nr ADV 1527116 / 30.04.2026
SERVICII DE DERATIZARE, DEZINSECTIE SI DEZINFECTIE CONFORM OMS
SERVICII DE DERATIZARE, DEZINSECTIE SI DEZINFECTIE CONFORM OMS
Servicii dezinsectie si Deratizare
SERVICII DEZINFECTIE in conformitate cu O.M.S. 119/2014
SERVICII DEZINFECTIE in conformitate cu O.M.S. 119/2014
servicii dezinsectie 20.000mp si deratizare 1.000mp
SERVICII Dezinsectie-Deratizare - IPJ Timis cu O.M.S. 119/2014
SERVICII DDD - IPJ Covasna in conformitate cu O.M.S. 119/2014
ServiciI de dezinsectie exterioara prin termonebulizare
servicii dezinsectie 20.000mp
SERVICII DDD - IPJ Covasna in conformitate cu O.M.S. 119/2014
Achizitie servicii de deratizare si dezinsectie conform ADV 1490474
ServiciI de dezinsectie exterioara prin termonebulizare in comuna Ulmi
ServiciI de dezinsectie
Servicii de dezinsectie pentru ICR
SERVICII DDD - IPJ Covasna in conformitate cu O.M.S. 119/2014
ServiciI de dezinsectie
servicii dezinsectie 20.000mp, deratizare 1.000mp
Servicii de dezinsectie interioara la Sectia de pompieri Mangalia
Servicii de dezinsectie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17261990
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SIMION ANDREI-MIRCEA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
309.338 RON
Profit net
88.644 RON
Capitaluri proprii
88.896 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 212.003 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 39.962 RON | 26.275 RON | 7.992 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 185.704 RON | 149.894 RON | 101.660 RON | 135.576 RON | 309.338 RON |
| Profit net | -12.604 RON | -27.887 RON | -11.116 RON | -6.340 RON | 0 RON | -1.162 RON | 0 RON | 0 RON | -2.156 RON | 0 RON | 0 RON | 5.937 RON | 63.504 RON |
Comparație cu 110 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 81), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 17.481 RON |
| 5.723 RON |
| 11.552 RON |
| 88.644 RON |
| Total active | 84.321 RON | 37.312 RON | 23.727 RON | 3.945 RON | 3.945 RON | 3.945 RON | 3.945 RON | 3.945 RON | 1.945 RON | 1.945 RON | 1.945 RON | — | 83.776 RON | 34.318 RON | 37.964 RON | 52.072 RON | 156.457 RON |
|---|
| Active imobilizate | 15.329 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 58.136 RON |
|---|
| Active circulante | 68.992 RON | 37.312 RON | 23.727 RON | 3.945 RON | 3.945 RON | 3.945 RON | 3.945 RON | 3.945 RON | 1.945 RON | 1.945 RON | 1.945 RON | — | 83.776 RON | 34.318 RON | 37.964 RON | 52.072 RON | 98.321 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 40.536 RON | 12.649 RON | 1.533 RON | -4.807 RON | -4.807 RON | -5.968 RON | -5.968 RON | -5.968 RON | -8.124 RON | -8.124 RON | -8.124 RON | -2.187 RON | 61.327 RON | 18.808 RON | 24.531 RON | 36.083 RON | 88.896 RON |
|---|
| Datorii totale | 43.785 RON | 24.663 RON | 22.194 RON | 8.752 RON | 8.752 RON | 9.913 RON | 9.913 RON | 9.913 RON | 10.069 RON | 10.069 RON | 10.069 RON | 2.187 RON | 22.449 RON | 15.510 RON | 13.433 RON | 15.989 RON | 67.167 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 |
|---|