Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17316580
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: AMBRUS LÁSZLÓ
Prin: AMBRUS LÁSZLÓ
Prin: AMBRUS LÁSZLÓ
Prin: AMBRUS LÁSZLÓ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
51.230 RON
Profit net
-56.748 RON
Capitaluri proprii
-56.508 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2019 (regresie liniară pe anii raportați): 34.814 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 15.470 RON | 1.300 RON | 4.400 RON | 5.809 RON | 11.650 RON | 12.750 RON | 14.500 RON | 18.460 RON | 22.750 RON | 51.230 RON | — | — |
| Profit net | -9.006 RON | -16.816 RON | -18.178 RON | -18.800 RON | -8.178 RON | -8.015 RON | 940 RON | 2.789 RON | 4.645 RON | 5.756 RON | -52.740 RON | -56.748 RON |
| Total active | 33.949 RON | 14.434 RON | 98 RON | 3.906 RON | 806 RON | 1.826 RON | 6.991 RON |
Comparație cu 365 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2018.
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.025 RON |
| 12.998 RON |
| 10.267 RON |
| 280 RON |
| 315 RON |
| Active circulante | 33.949 RON | 14.434 RON | 98 RON | 3.906 RON | 806 RON | 1.826 RON | 6.991 RON | 7.025 RON | 12.998 RON | 10.267 RON | 280 RON | 315 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 30.330 RON | 13.514 RON | -4.664 RON | -23.464 RON | -31.642 RON | -39.657 RON | -38.717 RON | -35.928 RON | -31.283 RON | -25.527 RON | -78.267 RON | -56.508 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.619 RON | 920 RON | 4.762 RON | 27.370 RON | 32.448 RON | 41.483 RON | 45.708 RON | 42.953 RON | 44.281 RON | 35.794 RON | 78.547 RON | 56.823 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
|---|