Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17445941
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STANESCU IULIAN
Prin: STANESCU IULIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
117.135 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
200 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 120.517 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 102.154 RON | 106.136 RON | 135.692 RON | 137.963 RON | 67.837 RON | 46.898 RON | 44.285 RON | 125.266 RON | 88.990 RON | 99.616 RON | 139.534 RON | 97.772 RON | 113.825 RON | 111.769 RON | 155.554 RON | 117.135 RON | — |
| Profit net | -2.680 RON | 3.964 RON | 6.486 RON | 9.685 RON | 6.717 RON | 8.303 RON | 6.619 RON | 25.080 RON | 18.673 RON | 1.211 RON | 18.406 RON | 11.930 RON |
Comparație cu 1656 firme din județul Vâlcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2024.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2.818 RON |
| 6.981 RON |
| 14.769 RON |
| 10.387 RON |
| 0 RON |
| Total active | 71.086 RON | 82.026 RON | 64.551 RON | 41.061 RON | 41.810 RON | 47.968 RON | 53.722 RON | 75.556 RON | 92.171 RON | 92.503 RON | 111.177 RON | 122.131 RON | 97.864 RON | 78.421 RON | 63.897 RON | 25.505 RON | 200 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 71.086 RON | 82.026 RON | 64.551 RON | 41.061 RON | 41.810 RON | 47.968 RON | 53.722 RON | 75.556 RON | 92.171 RON | 92.503 RON | 111.177 RON | 122.131 RON | 97.864 RON | 78.421 RON | 63.897 RON | 25.505 RON | 200 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 2.376 RON | 6.340 RON | 12.826 RON | 22.511 RON | 29.229 RON | 37.532 RON | 44.151 RON | 63.231 RON | 81.904 RON | 83.115 RON | 101.521 RON | 113.451 RON | 89.269 RON | 66.250 RON | 53.119 RON | 25.505 RON | 200 RON |
|---|
| Datorii totale | 68.710 RON | 75.686 RON | 51.725 RON | 18.550 RON | 12.581 RON | 10.436 RON | 9.571 RON | 12.325 RON | 10.267 RON | 9.388 RON | 9.656 RON | 8.680 RON | 8.595 RON | 12.171 RON | 10.778 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — |
|---|