Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17559571
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: GÂRBA MIHAI
Prin: GÂRBA MIHAI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
101.108 RON
Profit net
2.505 RON
Capitaluri proprii
43.605 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 85.525 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 33.531 RON | 35.565 RON | 68.501 RON | 128.926 RON | 158.512 RON | 218.632 RON | 202.203 RON | 129.804 RON | 172.325 RON | 78.103 RON | 89.914 RON | 39.787 RON | 58.510 RON | 48.218 RON | 80.699 RON | 76.940 RON | 101.108 RON |
| Profit net | 4.214 RON | -18 RON | 491 RON | 12.026 RON | 28.273 RON | 8.251 RON | 123.280 RON | 60.846 RON | 105.709 RON | -53.009 RON | 3.314 RON | -15.400 RON |
Comparație cu 182 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 18), pentru anul 2025.
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 24% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 14.855 RON |
| 5.869 RON |
| 18.172 RON |
| -10.333 RON |
| 2.505 RON |
| Total active | 78.507 RON | 79.248 RON | 84.278 RON | 99.922 RON | 120.419 RON | 144.980 RON | 266.186 RON | 92.553 RON | 181.275 RON | 95.000 RON | 101.022 RON | 85.654 RON | 96.923 RON | 82.511 RON | 93.488 RON | 52.854 RON | 56.515 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | 350 RON | — | — | — | — | — | 3.208 RON | 2.200 RON | 1.100 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 78.507 RON | 79.248 RON | 84.278 RON | 99.922 RON | 120.069 RON | 144.980 RON | 266.186 RON | 92.553 RON | 181.275 RON | 95.000 RON | 97.814 RON | 83.454 RON | 95.823 RON | 82.511 RON | 93.488 RON | 52.854 RON | 56.515 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 76.902 RON | 76.884 RON | 77.264 RON | 89.290 RON | 117.563 RON | 125.814 RON | 249.094 RON | 61.086 RON | 153.668 RON | 62.216 RON | 70.446 RON | 39.257 RON | 56.194 RON | 41.021 RON | 60.129 RON | 41.101 RON | 43.605 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.605 RON | 2.364 RON | 7.014 RON | 10.632 RON | 2.856 RON | 19.166 RON | 17.092 RON | 31.467 RON | 27.607 RON | 32.784 RON | 30.576 RON | 46.397 RON | 40.729 RON | 41.490 RON | 33.359 RON | 11.753 RON | 12.910 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|