Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17580433
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SZILAGYI IMRE
Prin: SZILAGYI IMRE
Prin: SZILAGYI IMRE
Prin: SZILAGYI IMRE
Prin: SZILAGYI IMRE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
129.005 RON
Profit net
17.690 RON
Capitaluri proprii
-142.439 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 108.801 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 74.151 RON | 102.419 RON | 72.019 RON | 80.225 RON | 63.723 RON | 73.272 RON | 66.044 RON | 72.154 RON | 82.279 RON | 74.829 RON | 78.007 RON | 78.029 RON | 84.521 RON | 98.341 RON | 146.051 RON | 129.005 RON |
| Profit net | -3.451 RON | -2.073 RON | -4.664 RON | -4.656 RON | -9.018 RON | -10.660 RON | -15.394 RON | -17.433 RON | -17.198 RON | -22.355 RON | 3.862 RON |
Comparație cu 2341 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 33% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 15.353 RON |
| 12.839 RON |
| -14.884 RON |
| -39.944 RON |
| 17.690 RON |
| Total active | 24.397 RON | 29.510 RON | 37.774 RON | 51.797 RON | 54.326 RON | 47.932 RON | 39.320 RON | 28.404 RON | 18.047 RON | 10.340 RON | 13.744 RON | 14.221 RON | 20.418 RON | 3.907 RON | 3.774 RON | 6.684 RON |
|---|
| Active circulante | 24.397 RON | 29.510 RON | 37.774 RON | 51.797 RON | 54.326 RON | 47.932 RON | 39.320 RON | 28.404 RON | 18.047 RON | 10.340 RON | 13.744 RON | 14.221 RON | 20.418 RON | 3.907 RON | 3.774 RON | 6.684 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -19.697 RON | -21.769 RON | -26.432 RON | -31.088 RON | -40.107 RON | -50.766 RON | -66.161 RON | -83.593 RON | -100.792 RON | -137.357 RON | -133.495 RON | -118.142 RON | -105.302 RON | -120.186 RON | -160.129 RON | -142.439 RON |
|---|
| Datorii totale | 44.094 RON | 51.279 RON | 64.206 RON | 82.885 RON | 94.433 RON | 98.698 RON | 105.481 RON | 111.997 RON | 118.839 RON | 147.697 RON | 147.239 RON | 132.363 RON | 125.720 RON | 124.093 RON | 163.903 RON | 149.123 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 2 | — | — | — | 2 | 1 | — | — | 1 | — | 1 | 1 | — |
|---|