Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17705227
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BOTH ATTILA
Prin: BOTH ATTILA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
48.731 RON
Profit net
-40.853 RON
Capitaluri proprii
-369.350 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 8.667 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 173.307 RON | 136.890 RON | 53.366 RON | 74.284 RON | 32.032 RON | 29.080 RON | 35.139 RON | 41.036 RON | 61.362 RON | 49.403 RON | 54.398 RON | 20.656 RON | 40.701 RON | 28.189 RON | 21.511 RON | 32.362 RON | 48.731 RON |
| Profit net | -26.779 RON | -4.669 RON | -5.689 RON | 132 RON | -5.751 RON | -5.939 RON | -9.274 RON | -1.359 RON | -19.023 RON | -44.398 RON |
Comparație cu 2341 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 20% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -50.734 RON |
| -51.360 RON |
| -56.841 RON |
| -28.513 RON |
| -29.461 RON |
| -33.634 RON |
| -40.853 RON |
| Total active | 74.975 RON | 68.791 RON | 96.925 RON | 95.881 RON | 94.033 RON | 81.060 RON | 68.663 RON | 69.466 RON | 75.813 RON | 84.243 RON | 66.225 RON | 70.300 RON | 63.755 RON | 61.966 RON | 57.317 RON | 58.335 RON | 47.634 RON |
|---|
| Active imobilizate | 32.241 RON | 47 RON | 47 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 42.734 RON | 68.744 RON | 96.878 RON | 95.881 RON | 94.033 RON | 81.060 RON | 68.663 RON | 69.466 RON | 75.813 RON | 84.243 RON | 66.225 RON | 70.300 RON | 63.755 RON | 61.966 RON | 57.317 RON | 58.335 RON | 47.634 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 18.018 RON | 13.349 RON | 7.660 RON | 7.792 RON | 2.041 RON | -3.899 RON | -13.172 RON | -14.532 RON | -33.555 RON | -77.953 RON | -128.687 RON | -180.047 RON | -236.888 RON | -265.402 RON | -294.863 RON | -328.497 RON | -369.350 RON |
|---|
| Datorii totale | 75.863 RON | 55.442 RON | 89.265 RON | 88.089 RON | 91.992 RON | 84.959 RON | 81.835 RON | 83.998 RON | 109.368 RON | 162.196 RON | 194.912 RON | 250.347 RON | 300.643 RON | 327.368 RON | 352.180 RON | 386.832 RON | 416.984 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|