Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17934239
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
4.502.966 RON
Profit net
281.682 RON
Capitaluri proprii
408.540 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 2.904.112 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 862.826 RON | 820.144 RON | 976.559 RON | 946.343 RON | 840.972 RON | 745.676 RON | 877.236 RON | 1.008.718 RON | 1.135.100 RON | 1.285.381 RON | 1.454.892 RON | 1.587.571 RON | 1.494.955 RON | 1.972.997 RON | 2.305.086 RON | 2.870.534 RON | 4.502.966 RON |
| Profit net | 128.126 RON | 166.560 RON | 162.415 RON | 120.792 RON | 107.743 RON | 68.926 RON | 30.439 RON | 59.011 RON | 74.180 RON | 98.358 RON | 124.631 RON | 100.776 RON |
Comparație cu 3321 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 101.961 RON |
| 221.071 RON |
| 299.661 RON |
| 266.798 RON |
| 281.682 RON |
| Total active | 461.901 RON | 562.424 RON | 595.740 RON | 567.679 RON | 413.964 RON | 572.515 RON | 404.698 RON | 317.104 RON | 451.584 RON | 597.136 RON | 706.537 RON | 659.912 RON | 684.966 RON | 1.012.381 RON | 1.046.738 RON | 1.441.385 RON | 1.942.999 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 907 RON | 2.138 RON | — | — | — | — | — | — | — | 3.801 RON | 3.801 RON | 3.801 RON | 40.767 RON | 74.022 RON | 120.239 RON | 340.296 RON |
|---|
| Active circulante | 461.901 RON | 561.517 RON | 593.602 RON | 567.679 RON | 413.964 RON | 572.515 RON | 404.698 RON | 317.104 RON | 451.584 RON | 597.136 RON | 702.736 RON | 656.111 RON | 681.165 RON | 971.614 RON | 972.716 RON | 1.321.146 RON | 1.602.703 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 128.366 RON | 166.800 RON | 162.655 RON | 121.032 RON | 107.983 RON | 69.166 RON | 30.679 RON | 89.690 RON | 163.870 RON | 221.268 RON | 345.899 RON | 241.415 RON | 166.337 RON | 221.321 RON | 340.060 RON | 606.858 RON | 408.540 RON |
|---|
| Datorii totale | 333.535 RON | 396.474 RON | 433.935 RON | 447.497 RON | 306.831 RON | 504.199 RON | 374.869 RON | 228.264 RON | 288.564 RON | 376.718 RON | 361.488 RON | 419.347 RON | 519.479 RON | 791.910 RON | 707.528 RON | 835.377 RON | 1.535.309 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | — | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 6 |
|---|