Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/17997733
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SARDARU CLAUDIU
Prin: SARDARU CLAUDIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
94.553 RON
Profit net
3.923 RON
Capitaluri proprii
-487.846 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 76.677 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 55.832 RON | 58.459 RON | 50.845 RON | 57.413 RON | 43.022 RON | 40.934 RON | 66.477 RON | 40.545 RON | 60.769 RON | 59.028 RON | 33.258 RON | 50.584 RON | 85.264 RON | 70.661 RON | 80.085 RON | 94.553 RON |
| Profit net | -20.763 RON | -21.948 RON | -16.165 RON | -17.660 RON | -17.962 RON | -19.372 RON | -4.805 RON | -20.032 RON | -27.074 RON | -50.076 RON | -41.918 RON |
Comparație cu 3408 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -32.943 RON |
| -27.034 RON |
| -44.937 RON |
| -70.833 RON |
| 3.923 RON |
| Total active | 33.986 RON | 50.991 RON | 65.424 RON | 78.488 RON | 92.514 RON | 112.130 RON | 156.631 RON | 191.020 RON | 201.498 RON | 190.663 RON | 203.967 RON | 189.965 RON | 145.592 RON | 127.656 RON | 75.729 RON | 87.465 RON |
|---|
| Active circulante | 33.986 RON | 50.991 RON | 65.424 RON | 78.488 RON | 92.514 RON | 112.130 RON | 156.631 RON | 191.020 RON | 201.498 RON | 190.663 RON | 203.967 RON | 189.965 RON | 145.592 RON | 127.656 RON | 75.729 RON | 87.465 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -60.317 RON | -82.264 RON | -98.429 RON | -116.089 RON | -134.052 RON | -153.425 RON | -158.230 RON | -178.262 RON | -205.337 RON | -255.413 RON | -297.331 RON | -348.966 RON | -376.000 RON | -420.937 RON | -491.769 RON | -487.846 RON |
|---|
| Datorii totale | 94.303 RON | 133.255 RON | 163.853 RON | 194.577 RON | 226.566 RON | 265.555 RON | 314.861 RON | 369.282 RON | 406.835 RON | 446.076 RON | 501.298 RON | 538.931 RON | 521.592 RON | 548.593 RON | 567.498 RON | 575.311 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|