Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 2 mar. 2018 și 5 nov. 2025.
Se afișează cele mai recente 25 din 30 atribuiri.
Servicii de expertizare tehnica privind cerinta esentiala securitatea la incendiu.
Expertiza tehnica instalatii pentru obiectivul „Construirea unui bloc locuinte sociale in C.de Ag."
Servicii de audit energetic cladiri
Servicii de consultanta in protecția contra incendiilor
Servicii de consultanta in protecția contra incendiilor
Expertiza tehnica privind securitatea la incendiu
Expertiza statie de epurare
Servicii de inginerie
Servicii de expertize privind securitatea la incendiu
Servicii de audit energetic cladiri
Elaborare certificat de performanta energetica
Servicii de supravegherea lucrarile
Achizitionare servicii de verificare proiecte -cerinte Is, It, Ig
Servicii de inginerie
Scenariu de siguranta la foc
Servicii de inginerie si asistenta tehnica
Servicii de verificare tehnica a proiectelor
Elaborarea scenariului de siguranta la foc conform normelor metodologice OMAI nr. 129/2016
Servicii de inginerie si asistenta tehnica
Documentatie lucrari complexe de siguranta la foc .
Servicii de expertiza tehnica
Servicii de intocmire a scenariului de securitate la incendiu
Servicii dirigentie de santier dom.1
Servicii de supraveghere a lucrarilor
achizitie servicii elaborare certificat de performanta energetica
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18147447
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: IVAN VIORICA
Prin: IVAN VIORICA
Prin: IVAN VIORICA
Prin: IVAN VIORICA
Prin: IVAN VIORICA
Prin: IVAN VIORICA
Prin: IVAN VIORICA
Prin: IVAN VIORICA
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
274.267 RON
Profit net
12.504 RON
Capitaluri proprii
244.996 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 364.496 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 106.367 RON | 70.973 RON | 46.637 RON | 52.307 RON | 176.530 RON | 55.875 RON | 115.318 RON | 231.819 RON | 198.226 RON | 214.520 RON | 167.278 RON | 429.786 RON | 357.131 RON | 304.225 RON | 228.981 RON | 342.661 RON | 274.267 RON |
| Profit net | 56.886 RON | 23.704 RON | -8.533 RON | 10.073 RON | 42.820 RON | -34.313 RON | -7.916 RON | 89.343 RON | 86.136 RON | 99.580 RON | 23.217 RON |
Comparație cu 5429 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 244.112 RON |
| 110.633 RON |
| 144.713 RON |
| 48.981 RON |
| 123.033 RON |
| 12.504 RON |
| Total active | 477.828 RON | 481.571 RON | 365.893 RON | 377.908 RON | 431.297 RON | 382.899 RON | 373.115 RON | 258.684 RON | 332.640 RON | 363.904 RON | 360.383 RON | 626.750 RON | 771.626 RON | 503.745 RON | 484.118 RON | 376.614 RON | 304.288 RON |
|---|
| Active imobilizate | 6.336 RON | 2.111 RON | — | 2.455 RON | 189 RON | — | — | — | — | — | — | — | 133.876 RON | 104.125 RON | 262.179 RON | 188.638 RON | 117.495 RON |
|---|
| Active circulante | 471.492 RON | 479.460 RON | 365.893 RON | 375.453 RON | 431.108 RON | 382.899 RON | 373.115 RON | 258.684 RON | 332.640 RON | 363.904 RON | 360.383 RON | 626.750 RON | 637.750 RON | 399.620 RON | 221.939 RON | 187.976 RON | 186.793 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 472.281 RON | 475.985 RON | 362.452 RON | 372.524 RON | 415.344 RON | 381.031 RON | 373.115 RON | 225.158 RON | 311.294 RON | 324.738 RON | 347.954 RON | 592.066 RON | 702.698 RON | 457.411 RON | 426.391 RON | 311.379 RON | 244.996 RON |
|---|
| Datorii totale | 5.547 RON | 5.586 RON | 3.441 RON | 5.384 RON | 15.953 RON | 1.868 RON | 0 RON | 33.526 RON | 21.346 RON | 39.166 RON | 12.429 RON | 34.684 RON | 44.178 RON | 27.084 RON | 18.002 RON | 37.110 RON | 42.767 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
|---|