Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18281073
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: BALAZS TIBERIU
Prin: BALAZS TIBERIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.602 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
0 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2022 (regresie liniară pe anii raportați): 350.904 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 54.772 RON | 12.108 RON | 25.481 RON | 5.903 RON | 5.521 RON | 3.552 RON | 4.319 RON | 2.294.196 RON | 9.953 RON | 50.382 RON | 1.871 RON | 1.602 RON | — | — | — |
| Profit net | -31.783 RON | -21.013 RON | -8.886 RON | -17.122 RON | -7.520 RON | -9.027 RON | -4.362 RON | 23.719 RON | 5.045 RON | 15.456 RON | -1.397 RON | -2.072 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 698 firme din județul Satu Mare care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2021.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 46.866 RON | 55.249 RON | 74.448 RON | 75.983 RON | 69.617 RON | 67.780 RON | 69.110 RON | 31.985 RON | 14.478 RON | 33.195 RON | 23.917 RON | 21.468 RON | 1.132 RON | 1.132 RON | — |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 3.852 RON | 2.847 RON | 1.842 RON | 838 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 46.866 RON | 55.249 RON | 70.596 RON | 73.136 RON | 67.775 RON | 66.942 RON | 69.110 RON | 31.985 RON | 14.478 RON | 33.195 RON | 23.917 RON | 21.468 RON | 1.132 RON | 1.132 RON | — |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.305 RON | -22.317 RON | -31.204 RON | -48.325 RON | -55.845 RON | -64.872 RON | -69.234 RON | -45.515 RON | -40.470 RON | -25.014 RON | -26.410 RON | -28.482 RON | -28.482 RON | -28.482 RON | 0 RON |
|---|
| Datorii totale | 48.171 RON | 77.566 RON | 105.652 RON | 124.308 RON | 125.462 RON | 132.652 RON | 138.344 RON | 77.500 RON | 54.948 RON | 58.209 RON | 50.327 RON | 49.950 RON | 29.614 RON | 29.614 RON | 0 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — |
|---|