Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18311328
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VELICU IULIANA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
360.850 RON
Profit net
226.213 RON
Capitaluri proprii
226.668 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 228.249 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 128.050 RON | 43.332 RON | 52.436 RON | 61.675 RON | 57.920 RON | 113.665 RON | 74.550 RON | 98.400 RON | 118.700 RON | 109.400 RON | 139.800 RON | 151.000 RON | 146.400 RON | 205.500 RON | 203.700 RON | 108.250 RON | 360.850 RON |
| Profit net | 7.508 RON | 14.686 RON | -34.469 RON | -3.384 RON | 9.612 RON | 51.299 RON | 30.385 RON | 54.974 RON | 84.333 RON | 69.184 RON | 97.972 RON | 93.664 RON |
Comparație cu 546 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 42), pentru anul 2025.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 34% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 108.925 RON |
| 157.817 RON |
| 135.008 RON |
| 29.961 RON |
| 226.213 RON |
| Total active | 156.537 RON | 174.842 RON | 55.072 RON | 13.614 RON | 23.777 RON | 65.660 RON | 97.150 RON | 70.534 RON | 99.467 RON | 77.132 RON | 113.740 RON | 96.494 RON | 126.882 RON | 166.910 RON | 140.641 RON | 87.340 RON | 257.683 RON |
|---|
| Active imobilizate | 4.461 RON | 20.329 RON | 15.056 RON | 9.782 RON | 4.735 RON | 360 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 152.076 RON | 154.513 RON | 40.016 RON | 3.832 RON | 19.042 RON | 65.300 RON | 97.150 RON | 70.534 RON | 99.467 RON | 77.132 RON | 113.740 RON | 96.494 RON | 126.882 RON | 166.910 RON | 140.641 RON | 87.340 RON | 257.683 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 148.001 RON | 162.687 RON | 34.468 RON | -3.116 RON | 6.496 RON | 51.794 RON | 240 RON | 51.714 RON | 84.573 RON | 69.424 RON | 98.212 RON | 93.904 RON | 109.169 RON | 158.986 RON | 136.994 RON | 31.955 RON | 226.668 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.678 RON | 12.308 RON | 20.789 RON | 17.273 RON | 18.014 RON | 13.987 RON | 97.031 RON | 18.820 RON | 14.894 RON | 7.708 RON | 15.528 RON | 2.590 RON | 17.713 RON | 7.924 RON | 3.647 RON | 55.385 RON | 31.015 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|