Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18362011
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MATYAS LEVENTE
Prin: MATYAS LEVENTE
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
6.707 RON
Profit net
5.631 RON
Capitaluri proprii
105.675 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 122.734 RON | 148.514 RON | 127.061 RON | 106.629 RON | 75.140 RON | 56.633 RON | 42.276 RON | 31.533 RON | 18.433 RON | 15.242 RON | 13.006 RON | 13.118 RON | 13.523 RON | 9.393 RON | 8.830 RON | 6.707 RON |
| Profit net | 1.454 RON | 1.242 RON | -2.185 RON | 243 RON | 16.399 RON | 1.293 RON | 4.619 RON | 26.034 RON | 2.095 RON | 1.098 RON | 10.810 RON | 1.275 RON | 13.117 RON | 3.403 RON | 4.200 RON |
Comparație cu 1149 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 36% dintre firmele comparabile
Peste 4% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 5.631 RON |
| Total active | 258.815 RON | 174.372 RON | 185.838 RON | 49.447 RON | 59.952 RON | 99.009 RON | 81.729 RON | 108.710 RON | 139.602 RON | 120.824 RON | 126.077 RON | 139.714 RON | 153.237 RON | 156.640 RON | 166.989 RON | 122.995 RON |
|---|
| Active imobilizate | 43.062 RON | 27.704 RON | 17.344 RON | 2.990 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 215.753 RON | 146.668 RON | 168.494 RON | 46.457 RON | 59.952 RON | 99.009 RON | 81.729 RON | 108.710 RON | 139.602 RON | 120.824 RON | 126.077 RON | 139.714 RON | 153.237 RON | 156.640 RON | 166.989 RON | 122.995 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 16.400 RON | 17.642 RON | 15.456 RON | 15.700 RON | 32.098 RON | 33.392 RON | 38.010 RON | 64.044 RON | 66.140 RON | 67.238 RON | 78.048 RON | 79.323 RON | 92.440 RON | 95.843 RON | 100.043 RON | 105.675 RON |
|---|
| Datorii totale | 262.516 RON | 174.380 RON | 174.676 RON | 33.747 RON | 27.854 RON | 65.617 RON | 43.719 RON | 44.666 RON | 73.462 RON | 53.586 RON | 48.029 RON | 60.391 RON | 60.797 RON | 60.797 RON | 66.946 RON | 17.320 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 |
|---|