Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 4 apr. 2018 și 13 dec. 2018.
Autoutilitară Volkswagen Caddy Max
Lucrari de finisare interioara
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18600709
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NICHIFOREL IONEL
Prin: NICHIFOREL IONEL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
187.950 RON
Profit net
43.739 RON
Capitaluri proprii
134.783 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 211.129 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 46.990 RON | 40.670 RON | 55.000 RON | 53.100 RON | 43.100 RON | 83.908 RON | 82.500 RON | 102.340 RON | 129.070 RON | 189.720 RON | 120.740 RON | 134.670 RON | 220.530 RON | 120.145 RON | 164.758 RON | 204.282 RON | 187.950 RON |
| Profit net | 45 RON | 1.076 RON | 3.292 RON | 134 RON | 1.272 RON | 4.561 RON | 1.560 RON | 11.731 RON | 38.269 RON | 36.428 RON | 2.672 RON | 8.726 RON | 29.895 RON |
Comparație cu 782 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 35.190 RON |
| 803 RON |
| 1.807 RON |
| 43.739 RON |
| Total active | 14.029 RON | 2.643 RON | 9.980 RON | 1.901 RON | 7.415 RON | 9.169 RON | 67.142 RON | 58.576 RON | 61.005 RON | 123.792 RON | 77.606 RON | 96.021 RON | 92.648 RON | 92.658 RON | 162.922 RON | 143.139 RON | 152.898 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | 0 RON | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 14.029 RON | 2.643 RON | 9.980 RON | 1.901 RON | 7.415 RON | 9.169 RON | 67.142 RON | 58.576 RON | 61.005 RON | 123.792 RON | 77.606 RON | 96.021 RON | 92.648 RON | 92.658 RON | 162.922 RON | 143.139 RON | 152.898 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 11.796 RON | 1.316 RON | 3.532 RON | 374 RON | 1.512 RON | 6.073 RON | 7.633 RON | 19.364 RON | 57.633 RON | 74.061 RON | 76.733 RON | 85.459 RON | 53.244 RON | 88.433 RON | 89.236 RON | 91.043 RON | 134.783 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.233 RON | 1.327 RON | 6.448 RON | 1.527 RON | 5.903 RON | 3.096 RON | 59.509 RON | 39.212 RON | 3.372 RON | 49.731 RON | 873 RON | 10.562 RON | 39.404 RON | 4.225 RON | 73.686 RON | 52.096 RON | 18.115 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 4 | 8 | 5 | 8 | 7 | 10 | 9 | 5 | 6 | 4 | 3 | 6 | 3 | 3 | 3 | 3 |
|---|