Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 25 sept. 2019 și 20 sept. 2022.
Servicii de deratizare, dezinfectie, dezinsectie
Servicii de deratizare dezinfectie si dezinsectie
Servicii de dezinfectie si deratizare
Servicii de dezinfectie pret negociat 0.72
Servicii de dezinsectie-pret negociat 0.72 lei/mp
Servicii de deratizare- pre negociat 0.60 lei/mp
Serivicii dezinsectie si deratizare 1500mp
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18646676
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: MACOVEI IULIAN
Prin: MACOVEI IULIAN
Prin: MACOVEI IULIAN
Prin: MACOVEI IULIAN
Prin: MACOVEI IULIAN
Prin: MACOVEI IULIAN
Prin: MACOVEI IULIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
176.993 RON
Profit net
-30.652 RON
Capitaluri proprii
82.647 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 341.413 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 3.109 RON | 2.076 RON | 0 RON | 0 RON | 21.049 RON | 126.903 RON | 178.400 RON | 279.208 RON | 292.581 RON | 299.168 RON | 291.074 RON | 176.993 RON |
| Profit net | 1.168 RON | 192 RON | 0 RON | 0 RON | -13.825 RON | 9.857 RON | 25.111 RON | 45.768 RON | 20.099 RON | 7.254 RON | 18.836 RON | -30.652 RON |
| Total active | 2.742 RON | 2.217 RON | 2.217 RON | 2.217 RON | 9.369 RON | 33.843 RON | 41.532 RON | 88.028 RON | 127.743 RON |
Comparație cu 140 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 75), pentru anul 2022.
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 6% dintre firmele comparabile
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 67% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 124.320 RON |
| 152.215 RON |
| 99.081 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 2.742 RON | 2.217 RON | 2.217 RON | 2.217 RON | 9.369 RON | 33.843 RON | 41.532 RON | 88.028 RON | 127.743 RON | 124.320 RON | 152.215 RON | 99.081 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 1.176 RON | 1.369 RON | 1.369 RON | 1.369 RON | -13.625 RON | -3.768 RON | 21.342 RON | 67.110 RON | 87.210 RON | 94.463 RON | 113.299 RON | 82.647 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.566 RON | 848 RON | 848 RON | 848 RON | 26.494 RON | 37.611 RON | 20.190 RON | 24.918 RON | 40.533 RON | 29.857 RON | 38.916 RON | 16.434 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|