Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 1 feb. 2016 și 26 iul. 2018.
SACI L SPORIND 800x1200x0.10mm
SACI L SPORIND 800x1200x0.10mm
SACOSE L ALB 400x500x0.08mm
Sacose
FOLIE TERMO 600x0.03mm
SACI L SPORIND 900x1200x0.10mm
FOLIE TERMO 700x0.03mm
SACI L SPORIND 900x1200x0.10mm
FOLIE TERMO 700x0.03mm
FOLIE TERMO 600x0.03mm
FOLIE TERMO 700x0.03mm
FOLIE TERMO 600x0.03mm
FOLIE SPORNICA 2100X0.14 mm
FOLIE TERMO 600x0.03mm
FOLIE TERMO 700x0.03mm
FOLIE TERMO 700x0.03mm
FOLIE TERMO 600x0.03mm
FOLIE TERMO 700x0.03mm
FOLIE TERMO 600x0.03mm
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/187740
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: SOFRONIE NICOLETA ANDREEA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
11.964.933 RON
Profit net
622.106 RON
Capitaluri proprii
3.925.265 RON
Număr mediu salariați
33
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 13.368.074 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.986.715 RON | 6.955.406 RON | 8.446.762 RON | 7.729.929 RON | 7.129.661 RON | 8.776.801 RON | 9.048.433 RON | 8.971.649 RON | 9.808.395 RON | 9.899.641 RON | 10.168.503 RON | 9.277.986 RON | 13.124.288 RON | 14.090.249 RON | 12.166.466 RON | 11.860.956 RON | 11.964.933 RON |
| Profit net | 179.388 RON | 18.385 RON | 260.028 RON | 327.091 RON | 50.980 RON | 244.395 RON | 465.325 RON | 378.407 RON | 564.958 RON | 640.591 RON | 911.371 RON |
Comparație cu 96 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 22), pentru anul 2025.
Peste 88% dintre firmele comparabile
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 499.761 RON |
| 48.441 RON |
| 472.945 RON |
| 963.260 RON |
| 410.507 RON |
| 622.106 RON |
| Total active | 2.193.601 RON | 2.953.848 RON | 2.847.920 RON | 3.330.744 RON | 3.312.963 RON | 3.677.290 RON | 3.399.656 RON | 3.309.698 RON | 4.158.077 RON | 4.145.432 RON | 4.999.737 RON | 5.031.529 RON | 6.487.811 RON | 6.056.315 RON | 7.855.911 RON | 8.109.686 RON | 5.652.170 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.045.131 RON | 870.463 RON | 782.616 RON | 893.519 RON | 740.369 RON | 624.964 RON | 579.857 RON | 568.161 RON | 728.991 RON | 964.077 RON | 1.015.525 RON | 799.320 RON | 760.089 RON | 989.031 RON | 2.660.574 RON | 3.480.408 RON | 2.148.242 RON |
|---|
| Active circulante | 1.148.470 RON | 2.083.385 RON | 2.065.304 RON | 2.437.225 RON | 2.572.594 RON | 3.052.326 RON | 2.819.799 RON | 2.741.537 RON | 3.429.086 RON | 3.181.355 RON | 3.984.212 RON | 4.232.209 RON | 5.727.722 RON | 5.067.284 RON | 5.195.337 RON | 4.629.278 RON | 3.503.928 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 763.836 RON | 702.221 RON | 962.249 RON | 1.100.491 RON | 1.151.471 RON | 1.395.866 RON | 1.861.191 RON | 1.815.876 RON | 2.313.333 RON | 2.833.924 RON | 3.535.296 RON | 3.778.005 RON | 3.826.446 RON | 4.179.391 RON | 4.692.651 RON | 4.203.158 RON | 3.925.265 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.431.064 RON | 2.256.006 RON | 1.887.770 RON | 2.230.253 RON | 2.161.492 RON | 2.281.424 RON | 1.540.283 RON | 1.493.822 RON | 1.844.744 RON | 1.311.508 RON | 1.475.850 RON | 1.263.282 RON | 2.669.472 RON | 1.876.924 RON | 2.732.845 RON | 3.534.636 RON | 1.412.436 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 32 | 33 | 35 | 36 | 33 | 33 | 35 | 34 | 33 | 34 | 34 | 35 | 38 | 32 | 33 | 34 | 33 |
|---|