Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/18913587
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus 2 persoane ale căror nume apar la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
605.305 RON
Profit net
43.713 RON
Capitaluri proprii
267.461 RON
Număr mediu salariați
8
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 672.775 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 272.190 RON | 383.868 RON | 255.339 RON | 248.387 RON | 227.419 RON | 362.097 RON | 364.113 RON | 338.333 RON | 453.782 RON | 400.336 RON | 453.613 RON | 526.891 RON | 548.487 RON | 916.723 RON | 571.387 RON | 495.337 RON | 605.305 RON |
| Profit net | 36.507 RON | 21.489 RON | 16.484 RON | 15.653 RON | 4.524 RON | 12.560 RON | 18.854 RON | 12.369 RON | 16.533 RON | 25.892 RON | 29.062 RON | 29.091 RON |
Comparație cu 248 firme din județul Sălaj care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 17% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 34.820 RON |
| 37.824 RON |
| 33.917 RON |
| 34.177 RON |
| 43.713 RON |
| Total active | 127.705 RON | 159.947 RON | 112.072 RON | 144.904 RON | 147.027 RON | 173.835 RON | 197.618 RON | 185.289 RON | 94.549 RON | 73.193 RON | 117.720 RON | 144.565 RON | 170.040 RON | 258.897 RON | 249.735 RON | 279.938 RON | 345.416 RON |
|---|
| Active circulante | 127.705 RON | 159.947 RON | 112.072 RON | 144.904 RON | 147.027 RON | 173.835 RON | 197.618 RON | 185.289 RON | 94.549 RON | 73.193 RON | 117.720 RON | 144.565 RON | 170.040 RON | 258.897 RON | 249.735 RON | 279.938 RON | 345.416 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 56.958 RON | 78.447 RON | 94.931 RON | 110.584 RON | 115.108 RON | 14.701 RON | 18.094 RON | 30.463 RON | 45.855 RON | 26.892 RON | 55.964 RON | 85.055 RON | 119.875 RON | 157.699 RON | 191.616 RON | 225.793 RON | 267.461 RON |
|---|
| Datorii totale | 70.747 RON | 81.500 RON | 17.141 RON | 34.320 RON | 31.919 RON | 159.134 RON | 179.524 RON | 154.826 RON | 48.694 RON | 46.301 RON | 61.756 RON | 59.510 RON | 50.165 RON | 86.158 RON | 55.039 RON | 51.065 RON | 72.269 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 11 | 16 | 8 | 11 | 12 | 17 | 18 | 16 | 16 | 15 | 15 | 12 | 11 | 18 | 12 | 7 | 8 |
|---|