Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 20 sept. 2023 și 24 iul. 2024.
Servicii de cazare a elevilor din clasele gimnaziale in perioada 25 - 28 Iulie 2024
Servicii Cazare hoteliere
Servicii Cazare hoteliere
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19016440
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-26.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: CONSTANTIN MUGUR CATALIN
Prin: CONSTANTIN MUGUR-CĂTĂLIN
Prin: CONSTANTIN MUGUR-CĂTĂLIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
15.632.180 RON
Profit net
-1.816.116 RON
Capitaluri proprii
-2.079.475 RON
Număr mediu salariați
38
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 6.826.315 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 15.329 RON | 104.563 RON | 18.055 RON | 11.800 RON | 71.366 RON | 105.242 RON | 281.291 RON | 244.563 RON | 542.213 RON | 838.014 RON | 1.090.757 RON | 1.017.204 RON | 1.258.159 RON | 2.738.640 RON | 7.705.829 RON | 15.632.180 RON |
| Profit net | 3.165 RON | 29.657 RON | 9.078 RON | 409 RON | 1.628 RON | 28.327 RON | 193.966 RON | 165.124 RON | 32.690 RON | 21.851 RON | 120.386 RON | 717.255 RON | 706.930 RON | 1.604.358 RON |
Comparație cu 646 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 55), pentru anul 2024.
Peste 97% dintre firmele comparabile
Peste 1% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -1.074.143 RON |
| -1.816.116 RON |
| Total active | 11.812 RON | 65.833 RON | 58.070 RON | 56.939 RON | 50.327 RON | 94.041 RON | 290.999 RON | 400.524 RON | 323.595 RON | 376.191 RON | 298.195 RON | 589.181 RON | 1.128.630 RON | 3.310.180 RON | 1.480.955 RON | 1.600.276 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 5.556 RON | 6.144 RON | 106.129 RON | 117.492 RON | 492.667 RON |
|---|
| Active circulante | 11.812 RON | 65.833 RON | 58.070 RON | 56.939 RON | 50.327 RON | 94.041 RON | 290.999 RON | 400.524 RON | 323.595 RON | 376.191 RON | 298.195 RON | 583.625 RON | 1.122.486 RON | 3.204.051 RON | 1.363.463 RON | 1.107.609 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 4.944 RON | 34.601 RON | 43.679 RON | 44.088 RON | 45.716 RON | 74.043 RON | 268.009 RON | 283.132 RON | 260.033 RON | 260.832 RON | 254.906 RON | 717.953 RON | 924.883 RON | 1.604.785 RON | -263.358 RON | -2.079.475 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.887 RON | 32.952 RON | 14.391 RON | 12.851 RON | 4.611 RON | 19.998 RON | 34.296 RON | 117.392 RON | 63.562 RON | 115.359 RON | 43.289 RON | 38.042 RON | 203.747 RON | 1.784.613 RON | 1.744.313 RON | 3.680.285 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 18 | 38 |
|---|