Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2010418
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: NASTASĂ CONSTANTIN
Prin: NASTASĂ CONSTANTIN
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
130.490 RON
Profit net
23.605 RON
Capitaluri proprii
-4.079 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2021 (regresie liniară pe anii raportați): 123.275 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 75.043 RON | 79.160 RON | 94.740 RON | 98.960 RON | 102.287 RON | 80.374 RON | 62.047 RON | 67.002 RON | 94.849 RON | 110.408 RON | 150.950 RON | 130.490 RON | — | — | — |
| Profit net | -48.783 RON | -8.316 RON | -12.130 RON | -13.117 RON | -7.134 RON | -20.288 RON | -25.158 RON | -26.336 RON | -24.992 RON | -22.985 RON | 11.507 RON | 145.848 RON | 0 RON | 0 RON |
Comparație cu 1462 firme din județul Neamţ care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2020.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 23.605 RON |
| Total active | 56.961 RON | 59.001 RON | 7.870 RON | 6.627 RON | 11.558 RON | 7.065 RON | 4.649 RON | 5.510 RON | 7.631 RON | 13.322 RON | 7.032 RON | 5.458 RON | 417 RON | 417 RON | — |
|---|
| Active imobilizate | 46.410 RON | 46.410 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 10.551 RON | 12.591 RON | 7.870 RON | 6.627 RON | 11.558 RON | 7.065 RON | 4.649 RON | 5.510 RON | 7.631 RON | 13.322 RON | 7.032 RON | 5.458 RON | 417 RON | 417 RON | — |
|---|
| Capitaluri proprii | -8.384 RON | -16.699 RON | -75.239 RON | -88.356 RON | -95.339 RON | -115.628 RON | -140.786 RON | -167.026 RON | -192.018 RON | -215.003 RON | -203.496 RON | -57.648 RON | -27.684 RON | -27.684 RON | -4.079 RON |
|---|
| Datorii totale | 65.345 RON | 75.700 RON | 83.109 RON | 94.983 RON | 106.897 RON | 122.693 RON | 145.435 RON | 172.536 RON | 199.649 RON | 228.325 RON | 210.528 RON | 63.106 RON | 28.101 RON | 28.101 RON | 4.079 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — | — | — |
|---|